Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

JaponTurk, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Neler oluyor derken bir şeyler tartışıyordunuz gibi gördüm sonra ordan birisi yanlış anlaşıldı falan 

Heee FF olayını oyun sanmış ya :D 

Gorjek, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

FF nasıl oluyo bilmiyorum ama bendemi yazsam :uhuhuh-onion-head-emoticon:

(Karakterlerin resimlerini falanda koyarım)

Bildiğin hikaye, ister bir animenin paralel evrenini yaz ister tamamen kendi kurgunla

Toprakezgi, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

@pegasusejder

Aslında hiç yazmıyor değilim, şu sıralar ara vermiş olsam da dönem dönem deneme tarzında yazdığım oluyor. Günlük gibi başlayıp şekil değiştiren yazılarım var ama FF gibi değiller haliyle.

Hünerlerinizi görmek isteriz Ezgi Hanım :waiting-onion-head-emoticon:

JaponTurk, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Bir göz atim dedim, 3 kere açılıp reddedilen ben baştaki hikayeyi çok beğendim D: Zamanım olduğunda devamını okurum kesinlikle

Açılma sayımız aynı ama reddedilme sayımız farklı (benimki daha fazla) :dandyonionplz: Okuyunca değerlendirmeni yaparsın :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Heee FF olayını oyun sanmış ya :D 

Bildiğin hikaye, ister bir animenin paralel evrenini yaz ister tamamen kendi kurgunla

Hünerlerinizi görmek isteriz Ezgi Hanım :waiting-onion-head-emoticon:

Açılma sayımız aynı ama reddedilme sayımız farklı (benimki daha fazla) :dandyonionplz: Okuyunca değerlendirmeni yaparsın :) 

Hemen yapıyorum şu an aklıma harika bir evren geldi, ancak birkaç oyun ve animeden ilham aldım sadece.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beytize, 18 saat önce tarihinde yazdı:

aynen o elimdeki gifleri ayarlayamadığımdan boyutu uyan sevdiğim bir şey koymak istedim öyle kaldı daha da uğraşmadım :D

İçeriği Gizle

dango ailesini telefonumda annemin arama profilinede koymuştum ortaokulda kendimi uyutmak için dango ninniside söylerdim dangoları çok severim :wow1-onion-head-emoticon:

yok ya cidden o genç ruhumu özlüyorum bazen içim yaşlı ve buruşmuş _-_ 

Şu boyut işini ben de ayarlayamıyorum maalesef

Dango kimse sevmez ama senin gifindeki mavi dango Okazaki'ye pembeyi Nagisa'ya benzetiyorum :D o küçük olanda belli

pegasusejder, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Gene @Mutaika'nın foruma girdiği ama selam vermek için ilham bulamadığı bir gün...

Sonra niye sinirleniyor oluyorum...

"Sabah selam veremedim gomen" yazacaktım ama çoktan vurulmaya başlamışım neyse yapacak bir şey 

:hi-onion-head-emoticon:

Spoiler

:cheer3-onion-head-emoticon: şu online gözükmemeyi buluyumda iyi olur

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.