Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 9 saat önce tarihinde yazdı:

Ne dediğimi bile hatırlamıyorum artık. :)

İçeriği Görüntüle

Piercing fantezisi mi?? Onu da anlatmamıştın... Ben gidip bir yerlerde ağlıyorum. Daha önce de yıkılmıştım ama böyle sırtımı çiğneyip geçeni görmemiştim.

Acıyor, acıyor, acıyor,

Her yolu denedim, bitmiyor.

Kalbimin ortasında bıraktın dost kazığını, batıyor.

Günaydın, sizlerin günü aymıştır umarım malum benimki pek ayamadı, ayağıma çelme takmışlarda yere düşmüşüm, kafamı kaldırıp gökyüzüne bakayım desem yeni bir darbe vuruyorlar...

ya denk gelmemiştir sordun da anlatmam mı dedim olmaz böyle :D 

Spoiler

onu ne diyim benim böyle bir fantezim mi var diyim pat diye olur mu bu böyle şeylelr ortalık yerde dan diye söylenmez bak burda konu açıldı öyle oldu hemen darılma 

Mutaika, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Sadece sınav haftaları mı geliyor? Ona rağmen görüp aşık olabilmişsin yani :D Bende uzun değil ve lise değildi ortaokul sondu galiba ya da lise-1 hatırlamıyorum. Ortaokul son olma ihtimali daha yüksek

İçeriği Gizle

Ha sanki sen bunu önceden bir yerde söylemiştin ve ben de gördüm 

Hikaye mi? Hmm çok bir şey yaşanmadı ki :D ama o zamanlar birkaç tane yarış oluyordu sınıf içinde ve benle o rakip oluyorduk genelde, ne zaman rakip olsam önemsemediğim bir yarışta power up alır, galip gelirdim :D Aşk-Nefret ilişkisi herhalde

Yani aşk hayatı da pek sayılmaz sen açılmışsın falan ben de bir şey yok en azından niye bu kadar aldatışmış hissediyorsun :D?

sınav haftası görmüştüm sadece sınav haftalarında değil bak şeyid eanlatayım çok tuhaf bir karşılaşmamız vardı hiç unutmam yanıma oturmuştu ve sınavı bırakıp onu izlemiştim öyle ayyyy dün gibi hatırladım o anı :D orta okuldan sonra kimseden hoşlanmadın mı 0.0

eski mesajlara dek geldiysen görürsün yani benle bütünleşmiş bir durumdur  :D

aslında açılmadım ona başka şekillerde öğrenmiştim ve aldatılmış gibi bir durum yoktu başka birisiyle aldatılma gibi bir durumu yaşadım ona karşı inandığım hiç bir şey gerçek olmadığı bir durum vardı aldatılmış gibi olmuştu aldatılmaktan daha beterdi o zaman öğrenememiştim ama şu zmnda bir çok şeyin farkına geçte olsa varıyorsun yinede güzeldi diyorum yoksa kaldırılacak gibi bir şey değil :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

KRHerusaizu, 56 dakika önce tarihinde yazdı:

GÖRDÜM, ŞAŞIRMADIM. HER ZAMANKİ GİBİ LİDER BELLİ :D
İYİ YAPMIŞSINIZ BURASI SOHBET ETTİKÇE GÜZELLEŞİYOR.
NİCE YÜZLERE, BİNLERE
YENİDEN BEKLİYORUZ^^

:victory-onion-head-emoticon:

BEN DE KENDİME MİNİK BİR BOŞLUK OLUŞTURUP FORUMA BAKAYIM NE VAR NE YOK DEDİM.

:whistling-onion-head-emoticon:

Kimse gelmezse nasıl 1000 yapalım? :D 

İyi yapmışsın. :) Naber? 

Beytize, 47 dakika önce tarihinde yazdı:

ya denk gelmemiştir sordun da anlatmam mı dedim olmaz böyle :D 

İçeriği Görüntüle

onu ne diyim benim böyle bir fantezim mi var diyim pat diye olur mu bu böyle şeylelr ortalık yerde dan diye söylenmez bak burda konu açıldı öyle oldu hemen darılma 

sınav haftası görmüştüm sadece sınav haftalarında değil bak şeyid eanlatayım çok tuhaf bir karşılaşmamız vardı hiç unutmam yanıma oturmuştu ve sınavı bırakıp onu izlemiştim öyle ayyyy dün gibi hatırladım o anı :D orta okuldan sonra kimseden hoşlanmadın mı 0.0

eski mesajlara dek geldiysen görürsün yani benle bütünleşmiş bir durumdur  :D

aslında açılmadım ona başka şekillerde öğrenmiştim ve aldatılmış gibi bir durum yoktu başka birisiyle aldatılma gibi bir durumu yaşadım ona karşı inandığım hiç bir şey gerçek olmadığı bir durum vardı aldatılmış gibi olmuştu aldatılmaktan daha beterdi o zaman öğrenememiştim ama şu zmnda bir çok şeyin farkına geçte olsa varıyorsun yinede güzeldi diyorum yoksa kaldırılacak gibi bir şey değil :D

Bilemiyorum orasını, ben tribimi her türlü atarım. :D

Spoiler

En son deli dolu lise anılarımızı anlatırken hiç bahsetmemiştin, burası ortalık yer değil ama ben ortalık yerim demek. Tamam öyle olsun, aldım ben cevabımı. Ağlayarak gidiyorum buralardan.

Vayyy aşığa bak be...

O durum çok kötü oluyor ya, bir insanla ilgileniyorsun, bir alakan oluyor, hoşlanıyorsun falan sonra bir bakıyorsun aslında farklı biriymiş. İnsan kötü hissediyor ister istemez. İçinden ben bundan mı hoşlandım diye geçiriyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

KRHerusaizu, Bir saat önce tarihinde yazdı:

YAHU BEN EN SON 247. SAYFADA KALMIŞTIM. NE ETTİNİZ...
:ghost-onion-head-emoticon:

O ne ya çağ atlamak gibi ben forumu aktif kullanmaya başladığımda 300 de idiler sana gizli bir sır vericem bununla ilgili;

Spoiler

@pegasusejder 4k kasana kadar bu böyle devam edecek gibiymiş @Gorjek de onu yalnız bırakmamak için beraberinde görev başı yapıyor o yüzden yemeyip içmeyip burada sabahlıyorlar bu durum ile ilgili efsaneler var. :homelessonionplz: (forumun 7 gizeminden biri olan Uçan Atın Hesabı )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pika-sama, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

O ne ya çağ atlamak gibi ben forumu aktif kullanmaya başladığımda 300 de idiler sana gizli bir sır vericem bununla ilgili;

İçeriği Gizle

@pegasusejder 4k kasana kadar bu böyle devam edecek gibiymiş @Gorjek de onu yalnız bırakmamak için beraberinde görev başı yapıyor o yüzden yemeyip içmeyip burada sabahlıyorlar bu durum ile ilgili efsaneler var. :homelessonionplz: (forumun 7 gizeminden biri olan Uçan Atın Hesabı )

Spoiler

Yoksa benim aslında pegasusejder'in yan hesabı olduğum hakkındaki efsaneyi bilmiyormusun ?:steal-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pika-sama, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

İçeriği Gizle

Kendisi bir önceki efsaneye şahit olmuştur. :D 

Yok ya benim gidişat 4k gibi duruyor ama forum aktif olduğu an basıp gidebilirim. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorjek, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Oo kimleri görüyorum burda. hoş geldiniz efendim, bir isteğiniz varmıdır

BURALARI BOŞ BIRAKMAYIN. KEYFİNİZ YÜKSEK OLSUN. BUNLAR BENİM İÇİN YETERLİ
:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Kimse gelmezse nasıl 1000 yapalım? :D 

İyi yapmışsın. :) Naber? 

YAPARSIN SEN, BEN SENİ BİLMİYOR MUYUM PEGA-Nİİ :D 
HER ZAMANKİ GİBİ İŞTE, 17 SULARI

:flying-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.