Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

23 saat önce, Aechee yazdı:

Teşekkür ederim, benim de konuşma iznim var mı- yoksa burası belirli kişilerin konuşması için mi? :-:

Buraya mesaj atabiliyorsan sence var mıdır? :D Yardır gitsin. :) 

14 saat önce, Freesia yazdı:

Herhâlde notlar daha açıklanmadı  :ahaaah-onion-head-emoticon:

İyiyim bende sağ olasın :embarrassed1-onion-head-emoticon: bu hafta sonu Hüncon varmış oraya gideceğiz bir arkadaşla :D

Kahve biraz yanık ama tadı güzel hoşuma gitti tam bir fiyat performans ürünü :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Bim'den aldım :ahaaah-onion-head-emoticon:

Teyzeme sordum o önerdi 250 gramı 25 lira :floating-crazy-rabbit-emoticon:

Bi saniye bi saniye, benim arkadaşım da gidiyor oraya, sen Ankara'da mıydın? :D 

OOo afiyet olsun, ucuzmuş cidden. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

08.04.2022 - 12:47, Aechee yazdı:

tekrardan teşekkürler efm :")

Ne demek ne demek :dandyonionplz:

22 saat önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

İnsan bir süre sonra yaşadığı maratona alışıyor.Strese de alışınca eskisi gibi zor gelmiyor.

Oluyor mu ya öyle?

16 saat önce, Freesia yazdı:

Herhâlde notlar daha açıklanmadı  :ahaaah-onion-head-emoticon:

İyiyim bende sağ olasın :embarrassed1-onion-head-emoticon: bu hafta sonu Hüncon varmış oraya gideceğiz bir arkadaşla :D

Kahve biraz yanık ama tadı güzel hoşuma gitti tam bir fiyat performans ürünü :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Bim'den aldım :ahaaah-onion-head-emoticon:

Teyzeme sordum o önerdi 250 gramı 25 lira :floating-crazy-rabbit-emoticon:

:good-job-onion-head-emoticon:

O ne be? hüncon diye aratınca gürkan plastik çıkıyor :D

Hangisi o. Adı ney? Ucuzmuş ya.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 saat önce, pegasusejder yazdı:

Buraya mesaj atabiliyorsan sence var mıdır? :D Yardır gitsin. :) 

Bi saniye bi saniye, benim arkadaşım da gidiyor oraya, sen Ankara'da mıydın? :D 

OOo afiyet olsun, ucuzmuş cidden. :) 

Evet bu sene üniversite için geldim :embarrassed1-onion-head-emoticon:

Aralarında en beğendiğim bu oldu  :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

729318859_WhatsAppImage2022-04-09at15_36_19.thumb.jpeg.d3ca64ad0975d06e07fe352956bd9b9c.jpeg

6 saat önce, Kemankech yazdı:

Ne demek ne demek :dandyonionplz:

Oluyor mu ya öyle?

:good-job-onion-head-emoticon:

O ne be? hüncon diye aratınca gürkan plastik çıkıyor :D

Hangisi o. Adı ney? Ucuzmuş ya.

Hacettepe'nin güzel bir etkinliği içeri girerken kolumuza damga bile vurdular :ahaaah-onion-head-emoticon:

Mavi olanı daha bir hoşuma gitti sana da tavsiye ederim :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero: 

Bulması biraz sıkıntı nadiren geliyor gelince de direkt bitiyor zaten :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

131912.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Oluyor oluyor  :bird-onion-head-emoticon:

Olur inş ya.

5 dakika önce, Freesia yazdı:

Hacettepe'nin güzel bir etkinliği içeri girerken kolumuza damga bile vurdular :ahaaah-onion-head-emoticon:

Mavi olanı daha bir hoşuma gitti sana da tavsiye ederim :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero: 

Bulması biraz sıkıntı nadiren geliyor gelince de direkt bitiyor zaten :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

İçeriği Görüntüle

131912.jpg

Haydaa. Yarın öbür gün damgalı maalımız diye gelmesinler, çıkıyor mu diye bir kontrol et :pff1-onion-head-emoticon:

Bir dahaki gelişinde alırım :admire-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Kemankech yazdı:

Olur inş ya.

Haydaa. Yarın öbür gün damgalı maalımız diye gelmesinler, çıkıyor mu diye bir kontrol et :pff1-onion-head-emoticon:

Bir dahaki gelişinde alırım :admire-onion-head-emoticon:

:cruch-onion-head-emoticon:

Zaten bu işte bir bit yeniği vardır yol yakınken geri dönelim dedim ama dinletemedim

Yapacak bir şey yok gerekirse özgürlüğümüz için bir kolumuzu feda edeceğiz :whaaat3-onion-head-emoticon::super-onion-head-emoticon:

Çıkıyor çıkıyor kolumuzu feda etmeye gerek kalmadı başka sefere artık   :uhuhuh-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 saat önce, Freesia yazdı:

Evet bu sene üniversite için geldim :embarrassed1-onion-head-emoticon:

Aralarında en beğendiğim bu oldu  :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

İçeriği Görüntüle

729318859_WhatsAppImage2022-04-09at15_36_19.thumb.jpeg.d3ca64ad0975d06e07fe352956bd9b9c.jpeg

İçeriği Görüntüle

131912.jpg

Aaaa çok iyi. :D 

Bu arada attığın fotoğraftaki kişinin arkadaşımın bir tanıdığı olması...

Heee onu da gördüm. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

07.04.2022 - 21:25, Aechee yazdı:

sey burası neresi tam olarak anlayamadım da- 

Burası turkanime.co sitesinin forumundaki en rahat takılabileceğin umumi bir alan

Rastgele bir konu açıp veya selam vererek sohbet edebileceğin bir yer. Discorddan çok daha az hareketli, adı gibi sakin bir dutluk 

Yanlış hatırlamıyorsam Tashigi'nin çizeri arkadaş sendin, onu da ilk beşte görmek isterdim oldukça orijinal bir çizimdi neyse ben Homhom dutluğa hoş geldin. Keyifli forumlar dilerim:thank_you__onion_by_elcerbero:

07.04.2022 - 23:15, Freesia yazdı:

İyi akşamlar dutluk sakinleri nasılsınız görüşmeyeli :floating-crazy-rabbit-emoticon:

Sonunda ucuz filtre kahve buldum sevinçliyim :embarrassed1-onion-head-emoticon::relax2-onion-head-emoticon:

İyilik sağlık diyelim, çok şükür. Sen nasılsın?  Nasıl gidiyor hayat? 

Afiyet olsun

07.04.2022 - 23:30, cuneyt.sensei yazdı:

Merhaba eklediğimiz konuları nasıl siliyoruz

Buna iki dakika önce cevap vermiş olmam lazım. Hesabına yeniden giriş yaptığında göreceksindir.

Hoş geldin yeniden

08.04.2022 - 15:11, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Oooo karşımızda bir sanatçı var. Saygıyla eğilmeli miyiz Efendim?

Yok estağfurullah başımı ağrıtmadın bilakis bana çok güzel bir şekilde açıkladığın için minnettarım.
Sadece mahcubum sana karşı çünkü pek karşılık veremedim bi de bu ara yoğun olunca pek giremedim Foruma.

Senin nickin oldukça anlamlı (:

İnsan bir süre sonra yaşadığı maratona alışıyor.Strese de alışınca eskisi gibi zor gelmiyor.

Teşekkürler ^^

Dinlenmeye çalışıyorum ama yetmiyor... İnşallah sen de dinleniyorsundur. Sen de kendine iyi bak ^^

Beni utandırıyosunuz efenimm:embarrassed4-onion-head-emoticon:

Ülke elden gideyeah adlı yazımı sabırla okuduğun için benim teşekkür etmem gerek:love-you-crazy-rabbit-emoticon:

Dinleniyorum dinleniyorum, minik ufak tefek kaçamaklar bile yapabiliyorum

Bu aralar biraz heyecan var hayırlısı bakalım :cheer2-onion-head-emoticon: 

Geçtiğimiz haftalarda okuduğun izlediğin beğendiğin yeni seriler var mı?

Ben bu dönemki en popüler iki animeyi elden çıkardım. 

Bereketli bir dönem oldu^^

Güzeldiler tabi daha güzel de olabilirlerdi ya neyse şimdilik yeni denizlere yelken açıyorum.

Kendine cici bak görüşürüz...

2 saat önce, Ruzgarre yazdı:

Selam gençler

Aleyküm selam genç 

@Kemankechnasılsın muhterem, nasıl geçti sınavlar? Atlatabildin mi küçük kıyameti?

Herkese hayırlı sahurlar, iftarlar ve ötesi

:moving-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.