Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Freesia, Şimdi tarihinde yazdı:

Haha. Zaten hallettik meseleyi öyle çok büyütülecek bir şey yoktu ama insanın içine dert oluyor işte.

O zaman bir dahakine sendeyim direk. :D

Aleyküm selam :)

Hallolmasına sevindim. Bazen küçük de olsa bazı şeyleri dert ediniyor insan normaldir. Sinek küçüktür ama mide bulandırır misali. Yine de, içinde dert olacağına, bize anlat şenlik olsun :D

Ben Pega gibi motivasyon fışkırtamam ama iyi bir dinleyiciyimdir :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ohayou_Kerem, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Aleyküm selam :)

Hallolmasına sevindim. Bazen küçük de olsa bazı şeyleri dert ediniyor insan normaldir. Sinek küçüktür ama mide bulandırır misali. Yine de, içinde dert olacağına, bize anlat şenlik olsun :D

Ben Pega gibi motivasyon fışkırtamam ama iyi bir dinleyiciyimdir :D

Anlık sinirle  çok sevdiğim birisine biraz sert davrandım. Tamamen benim aptallığım ne diyebilirim ki sonradan gönlünü aldım ama yine de kalbini kırmış olduk.  İçim içimi yedi dün, uyuyamadım. Keşke demeseydim diyor insan böyle durumlarda ama tabi yapacak bir şey yok laf ağızdan bir kere çıkar. Neyse en azından adam akıllı bir özür dileyebildim ya ondan biraz daha rahatım bugün. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, 21 dakika önce tarihinde yazdı:

Anlık sinirle  çok sevdiğim birisine biraz sert davrandım. Tamamen benim aptallığım ne diyebilirim ki sonradan gönlünü aldım ama yine de kalbini kırmış olduk.  İçim içimi yedi dün, uyuyamadım. Keşke demeseydim diyor insan böyle durumlarda ama tabi yapacak bir şey yok laf ağızdan bir kere çıkar. Neyse en azından adam akıllı bir özür dileyebildim ya ondan biraz daha rahatım bugün. :D

Aaa anladım. Sözden yaydan çıkan ok misali tabii. Güzelce özür dilediğin ve ona değer verdiğini hissettirdiğin sürece toparlanır her şey. İnsanız oluyor böyle şeyler. Güzelce özrünü de dilemişsin sıkma canını, biraz zamana bırak, belli bir süre sonra ikiniz de unutursunuz :D Ha tabii, bir dahaki sefere de dikkat etmeye gayret et :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Aaa anladım. Sözden yaydan çıkan ok misali tabii. Güzelce özür dilediğin ve ona değer verdiğini hissettirdiğin sürece toparlanır her şey. İnsanız oluyor böyle şeyler. Güzelce özrünü de dilemişsin sıkma canını, biraz zamana bırak, belli bir süre sonra ikiniz de unutursunuz :D Ha tabii, bir dahaki sefere de dikkat etmeye gayret et :D

Gayet edeceğim. Zaten genelde böyle şeyler başıma çok gelmezdi, herhalde oruç vurdu başıma. :D Sen ne yaptın abi bitirmişsin clannadı sevmiş gibi duruyorsun, ilk 5'ine girer herhalde. :D Bir ara tekrar izleyim bende ne zamandır canım çekiyordu zaten unutmuşum bayağı sen teorilerini okurken fark ettim. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, 39 dakika önce tarihinde yazdı:

Gayet edeceğim. Zaten genelde böyle şeyler başıma çok gelmezdi, herhalde oruç vurdu başıma. :D Sen ne yaptın abi bitirmişsin clannadı sevmiş gibi duruyorsun, ilk 5'ine girer herhalde. :D Bir ara tekrar izleyim bende ne zamandır canım çekiyordu zaten unutmuşum bayağı sen teorilerini okurken fark ettim. :D

Haha oruçtan ötürü olabilir dediğin gibi :D

Aynen bitirdim, Pega ile muhabbetini de yaptık biraz. Evet ya baya sevdim. Çok güzel bir hikayeydi, dediğin gibi sanırım ilk 5'ime girer :D MAL listeme bir bakmam lazım :D Haha canın çektiyse sen bilirsin, iyi seyirler şimdiden :) Muhabbetini de yaparız biraz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hawa, 20 saat önce tarihinde yazdı:

Haha kim demiş hep öyleydim ben :D

İyiyim oyun oynuyorum Sen nasılsın:dizzy-crazy-rabbit-emoticon:

napiyim işte sınava az kaldı tutuşuyorum :boohoo-crazy-rabbit-emoticon: hangi oyunları oynuyorsun?

pegasusejder, 20 saat önce tarihinde yazdı:

Tabii senin o güzel dünyanda gerçekti hepsi. :) Hahaha yaza geliyoruz artık versen iyi olur. :D 

Senin içinde istek varmış, yoksa ben bir şey yapmadım. :D 

Evlattt spoiler için al bunları. :D :D :D 

İçeriği Görüntüle

Babasıyla olan sahnesini nasıl buldun? Ya onunla ilgili bir çok teori var, sonuyla ilgili yani, onları da konuşuruz. :D O bir evrendeki tek Ushio da beni üzüyordu. :D 

Kyou favori karakterim. :D 

Sıfatlama güzel, pega gibi. :D 

Dün bi mutsuzdun. :D Bugün nasılsın?

sus sen kötü dünyalı :super-sayan-onion-head-emoticon: yaza geliyorsak napim sanki plaja gitçem okul kapanır kapanmaz... hem ben yazın başında antrenmanla hızlıca veririm :D 

tam şu an hayatın içinden dramatik ve romantik anime izleme mevsimi benim için acaba devam mı etsem clannada diyorum :D

teşekkürler müthiş sıfatlama yaparım :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Günaydııın. Umarım herkese güzelliklerle gelen bir gün olur. :) 
Bugün iş çok.. Mini bir ev temizliği, baklava hazırlığı falan derken.. Biz normalde baklava da yapmazdık her bayram köye gittiğimizden, illa büyük amcamlardan biri getirirdi. Köye de gidilmeyince geçen sene motivasyon olsun diye mi ne denedik. Yapabiliyormuşuz. :D İnşaallah bu seneki de güzel olur. Yani herkesin baklavası, tatlısı artık ne yapılıyorsa güzel, bereketli, lezzetli olsun. :D Bir günaydın dileyecektim yine uzatmışım. :D Neyse ben gideyim işlerin başına geçeyim. Kendinize iyi bakıın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

saku, Bir saat önce tarihinde yazdı:

sus sen kötü dünyalı :super-sayan-onion-head-emoticon: yaza geliyorsak napim sanki plaja gitçem okul kapanır kapanmaz... hem ben yazın başında antrenmanla hızlıca veririm :D 

tam şu an hayatın içinden dramatik ve romantik anime izleme mevsimi benim için acaba devam mı etsem clannada diyorum :D

teşekkürler müthiş sıfatlama yaparım :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

Hahahaha bilemedim artık nereye gidersin de o kiloları biraz zor verirsin antrenman da olsa. :D 

Sen bilirsin, sonunda ağlamak seni etkilemezse devam. :D 

syncdes, 30 dakika önce tarihinde yazdı:

Günaydııın. Umarım herkese güzelliklerle gelen bir gün olur. :) 
Bugün iş çok.. Mini bir ev temizliği, baklava hazırlığı falan derken.. Biz normalde baklava da yapmazdık her bayram köye gittiğimizden, illa büyük amcamlardan biri getirirdi. Köye de gidilmeyince geçen sene motivasyon olsun diye mi ne denedik. Yapabiliyormuşuz. :D İnşaallah bu seneki de güzel olur. Yani herkesin baklavası, tatlısı artık ne yapılıyorsa güzel, bereketli, lezzetli olsun. :D Bir günaydın dileyecektim yine uzatmışım. :D Neyse ben gideyim işlerin başına geçeyim. Kendinize iyi bakıın.

Günaydın, teşekkürler senin de günün güzel olsun. :) 

Oh oh maşallah bizde de aynıları var. :D Hahaha evet insan deneyince yapabiliyor çok ilginçtir. :D Haha gayet güzel olur merak etme. :) Teşekkürlerrr, bizde baklava yapacağız. :) Uzat, uzat sıkıntı değil. :) Kolay gelsin sana da. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahahaha bilemedim artık nereye gidersin de o kiloları biraz zor verirsin antrenman da olsa. :D 

Sen bilirsin, sonunda ağlamak seni etkilemezse devam. :D 

Günaydın, teşekkürler senin de günün güzel olsun. :) 

Oh oh maşallah bizde de aynıları var. :D Hahaha evet insan deneyince yapabiliyor çok ilginçtir. :D Haha gayet güzel olur merak etme. :) Teşekkürlerrr, bizde baklava yapacağız. :) Uzat, uzat sıkıntı değil. :) Kolay gelsin sana da. :) 

hıııı zor veririm, zaten 3 4 kilo versem yetiyo sanki senin gibi 29 kilo aldık da >:( 

ben onu bitirene kadar sınav geçer zaten sonra da ağlamak sorun olmaz tabi zaman bol

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

saku, Şimdi tarihinde yazdı:

hıııı zor veririm, zaten 3 4 kilo versem yetiyo sanki senin gibi 29 kilo aldık da >:( 

ben onu bitirene kadar sınav geçer zaten sonra da ağlamak sorun olmaz tabi zaman bol

Sen benim kilomda olsan mutluluktan havalara uçarsın, bir de gerçek mana da rüzgarla falan savrulabilirsin etrafa. :D 

Hahaha o da doğru, ikisini bir getirip bol bol ağla o zaman. :D 

Son zamanlarda sık uğruyorsun hayırdır?

Bugün baklava yapacağım canın çekerse abin sana baklava versin, bi 3-4 kilo daha al. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.