Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Lycaenidae, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

Uykuluyum rimnuru, alamadım bir türlü alıntılı. Umarım hedabımdayımdır şu an. Ondan bile mein değilim, siz bıcırıklar yarıyıl tatili gelsin size nasıl akıldır öğreteceğim. Pega size bunu öğretmez ama ben... Bye bye bebişler. 

Uykulu olduğun anlaşılıyor. :)

Görüşürüz sonra.:bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ari01, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın :)

Bugünkü sınavında başarılar dilerim şimdiden. :D

Bugün sınavım yok. :)

rimmuru, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Normalde dün akşam kendimi tanıtacaktım ama telefondan girmiştim foruma.

İçeriği Görüntüle

Telefondan yazmayı hiç sevmem işkence gibi.

16 yaşındayım lise 3 gidiyorum,tanışma işlerinde kötüyüm.

Daha erken saatlerde gelirsen konuşuruz.:wew-onion-head-emoticon:

Amannn merak etme o bir daha buralara zor gelir. :D 

Lycaenidae, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Uykuluyum rimnuru, alamadım bir türlü alıntılı. Umarım hedabımdayımdır şu an. Ondan bile mein değilim, siz bıcırıklar yarıyıl tatili gelsin size nasıl akıldır öğreteceğim. Pega size bunu öğretmez ama ben... Bye bye bebişler. 

Hm önce bir düzgün yazmayı öğrenelim. :D :D Ben o evlatlara her şeyi öğretiyorum merak etme. :D :D Neyse senin kafan hala güzel gibi. :D Git enerjini ödeve sakla. .)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorkito, 11.01.2021 - 10:18 tarihinde yazdı:

Telefonu uzanabileceğin uzaklığa koyarak bu sorunu çozüyosun, mesela ben 2 saattir yataktayım uyanık olmama rağmen ama hastalıkla alakası yok sadece üşengeçlik :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

ben de bu sabah yarı açık gözlerimle yataktan telefonla oynamak isterdim... derse 5 dakika kala uyandığım için maalesef bu mümkün olmadı :sweetdrop-onion-head-emoticon:

nasılsın, ben yokken neler oldu buralarda? :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

Ari01, 11.01.2021 - 10:35 tarihinde yazdı:

@sakurademon-san merhaba. :cheer2-onion-head-emoticon: Bir haftadır buradayım, 17 yaşındayım ve YKS kurbanıyım ben de. Büyük ihtimalle rakip değiliz çünkü Eşit Ağırlık'tan gireceğim. Umarım iyi anlaşırız.

merhabalaaar :bye2-onion-head-emoticon: ben de buraya geleli bir ay kadar olmuştur, hoş geldin sen de. ben 20 yaşındayım bir sene hazırlık okudum bir de mezuna kaldım o yüzden bu kadar büyüğüm :/ ben de sayısaldan gireceğim makine ya da mimarlık düşünüyorum sen hangi bölümüü hedefliyorsun? 

anlaşamamamız için bir sebep yok bence, tanıştığımıza memnun oldum. :ahaaah-onion-head-emoticon:

pegasusejder, 11.01.2021 - 11:08 tarihinde yazdı:

Hoş geldin. :)) Vertigoyu biliyorum ya, geçmiş olsun. :( Diğer sorunun da cevabını almışsın. :D 

teşekkürler şu an turp gibiyim sahalara geri döndüm :D nasılsın görüşmeyeli?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

49 minutes ago, pegasusejder said:

Bugün sınavım yok. :)

:D

21 minutes ago, sakurademon said:

merhabalaaar :bye2-onion-head-emoticon: ben de buraya geleli bir ay kadar olmuştur, hoş geldin sen de. ben 20 yaşındayım bir sene hazırlık okudum bir de mezuna kaldım o yüzden bu kadar büyüğüm :/ ben de sayısaldan gireceğim makine ya da mimarlık düşünüyorum sen hangi bölümüü hedefliyorsun? 

anlaşamamamız için bir sebep yok bence, tanıştığımıza memnun oldum.

Ben hukuk istiyorum. :D

Mimarlık derken iç mimarlık mı dış mimarlık mı? (Ya da başka bir alan mı? :) )

Ben de memnun oldum. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Ay bugün biraz kötüyüm ya. :/ Sen nasılsın? :D Neler yapıyorsun?

napiyim uykusuzum ve çalışıyorum, iyiyim diyemem ama kötü de değilim. sen neden kötüsün, bir şey mi oldu? :sad__sad__onion_by_elcerbero:

Ari01, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben hukuk istiyorum. :D

Mimarlık derken iç mimarlık mı dış mimarlık mı? (Ya da başka bir alan mı? :) )

Ben de memnun oldum. :)

hukuk güzeldir ya ailem zorla sayısala vermeselerdi beni ben de psikoloji ya da hukuk istiyorum :< istediğin yeri kazanırsın umarım :)

benim istediğim dış mimarlık.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sakurademon, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

napiyim uykusuzum ve çalışıyorum, iyiyim diyemem ama kötü de değilim. sen neden kötüsün, bir şey mi oldu? :sad__sad__onion_by_elcerbero:

hukuk güzeldir ya ailem zorla sayısala vermeselerdi beni ben de psikoloji ya da hukuk istiyorum :< istediğin yeri kazanırsın umarım :)

benim istediğim dış mimarlık.

Hemen hemen aynı sebepler, dün bir arkadaşla film izledik sonra muhabbet etmeye devam ettik falan derken saat 02.00-02.30 gibi olmuştu. Onunla konuşmayı bitirdik derken dün çıvdırıp sağa sola sataşan Lyca ile muhabbete dalıp çıvdırdık. :D Sonra saat 04.00 olduğunda falan anca uyudum. Bir ara 07.00 gibi uyandım yarım saat takıldım baktım olmuyor geri yattım 2 saat falan daha uyumuşum ama başım falan hala biraz kötü. Kendime gelemedim, kahve yaptım şimdi onu içeceğim. :D 

Mimarlık pişmanlıktır diyorlar hep. :D Bak seni tanıştıralım bir arkadaşla gör neler oluyormuş. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Hemen hemen aynı sebepler, dün bir arkadaşla film izledik sonra muhabbet etmeye devam ettik falan derken saat 02.00-02.30 gibi olmuştu. Onunla konuşmayı bitirdik derken dün çıvdırıp sağa sola sataşan Lyca ile muhabbete dalıp çıvdırdık. :D Sonra saat 04.00 olduğunda falan anca uyudum. Bir ara 07.00 gibi uyandım yarım saat takıldım baktım olmuyor geri yattım 2 saat falan daha uyumuşum ama başım falan hala biraz kötü. Kendime gelemedim, kahve yaptım şimdi onu içeceğim. :D 

Mimarlık pişmanlıktır diyorlar hep. :D Bak seni tanıştıralım bir arkadaşla gör neler oluyormuş. :D 

ben de uykumu kimya dersinde uyuyarak almaya çalıştım :D eğlenceli bir gece olmuş insanın arada çıvdırması gerekiyor bence :D ben de teneffüste kahve yapmayı düşünüyorum :studing_is_boring__onion_by_elcerbero:

tamam tanışalım, zaten ikilemdeyim bölümler arasında :/ nasıl tanıştıracaksın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sakurademon, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

ben de uykumu kimya dersinde uyuyarak almaya çalıştım :D eğlenceli bir gece olmuş insanın arada çıvdırması gerekiyor bence :D ben de teneffüste kahve yapmayı düşünüyorum :studing_is_boring__onion_by_elcerbero:

tamam tanışalım, zaten ikilemdeyim bölümler arasında :/ nasıl tanıştıracaksın?

Haha öyle de yapmasaydın keşke, dersler önemli. :D Yani gece eğlenceliydi ama sabahı. :/ Arkadaş çıvdırdı gece gece sonra beni de o dehlizine çekti. :D Sanırım kahve de kesmedi beni, başım ağrıyor. ./

Nasıl mı tanışacaksınız, hmmm, birisi gece benle çıvdıran bir arkadaşım ama 1 sene okuyup bıraktı sonra bilgisayara geçti, kendisi: @Lycaenidae

Bir diğeri de son sınıf öğrencisi çift ana dal yapıyor, kendisi: @Beytize 

Onlarla konuşursun, sana yardımcı olurlar herhalde. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha öyle de yapmasaydın keşke, dersler önemli. :D Yani gece eğlenceliydi ama sabahı. :/ Arkadaş çıvdırdı gece gece sonra beni de o dehlizine çekti. :D Sanırım kahve de kesmedi beni, başım ağrıyor. ./

Nasıl mı tanışacaksınız, hmmm, birisi gece benle çıvdıran bir arkadaşım ama 1 sene okuyup bıraktı sonra bilgisayara geçti, kendisi: @Lycaenidae

Bir diğeri de son sınıf öğrencisi çift ana dal yapıyor, kendisi: @Beytize 

Onlarla konuşursun, sana yardımcı olurlar herhalde. :)

uyuyarak dinledim merak etme :D öyle yeteneklerim var mesela uykum yokken enerjik olduğum için ders dışında her şeyle uğraşıyorum, uykulu olunca sadece dersi dinleyebiliyorum yarı uyur şekilde :D aaa ama napsın kendi kendine de çıvdırmak olmaz bi yoldaşa ihtiyaç var.

haaa buradalar yani, ben de senin okuldan arkadaşların sandım. geldiklerinde konuşmak isterim kendileriyle :) teşekkürler sana da yardımcı olduğun için :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.