Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

2 dakika önce, Mika-desu yazdı:

Küçük olmak çok rahat , tavsiye ediyorum.:good-job-onion-head-emoticon:

İşte bak haklısın kesinlikle katılıyorum :D

2 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Hahaha bulursun zamanla bence. :D Abla da olmak isterdim yani. :D Hmm sen bizim aileyi görmemişsin. :D Abilerimi severim ama yani o tarz dediğin şeyler olmuyor pek. :D 

Hahaha öyle olsun bakalım :D Sizin aile de farklı işliyor o zaman o senin şanssızlığın küçüklüğünü kullanıp faydalanman gerekiyordu :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.4k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

5 dakika önce, Mika-desu yazdı:

Abi niye saymayayım, zaten dcde konuşmuş olunca bir de burada aynısını tekrarlamak sıkıyor onu kastetmiştim; taze kanlar pek gelmiyoonu kastettim.

Tamam tamam bir şey demedim. :) Dc'de de pek konuşmuyoruz ki. :'( Geçen Ari ile konuşuyordum tam, seninle konuşuyormuş o sıra kovdu beni... Sen de bi ara abi sesliye gel dedin sonra kayboldun. :D Sevmiyorsanız beni söyleyin bağışıklığım var benim. :D 

3 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

İşte bak haklısın kesinlikle katılıyorum :D

Hahaha öyle olsun bakalım :D Sizin aile de farklı işliyor o zaman o senin şanssızlığın küçüklüğünü kullanıp faydalanman gerekiyordu :D

@Mika-desu benimle uğraşılacak ne tarz konular var söyle bakalım. :D Ne zaman bu kartı öne sürsem sen küçüksün işte büyüklerine saygı duyup bilmem neyi senin yapman lazım diyorlar... :') 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Tamam tamam bir şey demedim. :) Dc'de de pek konuşmuyoruz ki. :'( Geçen Ari ile konuşuyordum tam, seninle konuşuyormuş o sıra kovdu beni... Sen de bi ara abi sesliye gel dedin sonra kayboldun. :D Sevmiyorsanız beni söyleyin bağışıklığım var benim. :D 

@Mika-desu benimle uğraşılacak ne tarz konular var söyle bakalım. :D Ne zaman bu kartı öne sürsem sen küçüksün işte büyüklerine saygı duyup bilmem neyi senin yapman lazım diyorlar... :') 

Bende de ablalık pek işe yaramıyor malesef :D Uğraşacak konular var ama dur bakalım çıkacak yakında. Dökülecek insanlar :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

15 dakika önce, Freesia yazdı:

@Mika-desuNaber mika, seninle tanışma fırsatı bir türlü bulamamıştım. Nickinden bir aot hayranı olduğunu farz ediyorum ee nasıl buldun finali. :D

Merhaba:hi-onion-head-emoticon: Mika'yı kullaniyorum hitaplarda; görmüşsundur belki ykszedelerdendim. 17 yaşındayım, resim, müzik,sanat diziler, filmler, animeler; şu ara epey dram animesi ve dizisi izliyorum. Ya sen??

Aot evet severdim, güzel karakterler çatır çutur harcandı. Mikasa'yı gerçekten seviyorum, buraya ilk kayıt olduğumda da nickim mikasalı bir şeylerdi, sonra böyle kaldı :D

Final mi vardı, ben 3. sezondan sonrasını bilmemekteyim:cheer2-onion-head-emoticon:

Spoiler

Ucu açık şeyler fazlaca kaldı ve de son tatmin edici değildi.  Bir anda Eren'in Mikasa delisi olup çıkması rezaletti bence.  İkisini shipliyordum ama bu kadarı fazla fanservis oldu. Beğenmedim maalesef, fazlaca sağlam son alternatifi varken Isayama'nın fanservisi seçmesine yıkıldım. Kim sorarsa 3. sezondan sonrası yok benim için diyorum:teehee-crazy-rabbit-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

20 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Haha demekki Ari ile konuşmalarda 1-0 öndeyim :teehee-crazy-rabbit-emoticon: Şaka şaka, kovmamıştır yahu az bekle demiştir en fazla.

Aynen sesliye gel demiştim, sonra alışveriş işi çıktı . Bayanğıdır kıyafet alışverişine gitmemiştim, bayram için gidelim dedik de pek istediğim gibi bir şey bulamadım. Sonra da ev temizliği felan derken dcye de pek uğramadım, aktif olduğumda da ekrna boş boş bakiyorum:D

Abilerin mi uğraşıyor? Benve ablan olsaydı seninle uğraşmazdı ama yok mu o abiler... Abim de ablama, bana bulaşmaktan zevk alır, bazem sinir bozucu olsa da güldürüyor :D

Seninkiler de muhtemelen kendi zevkleri için sana bulaşıyorlardır. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

14 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Bende de ablalık pek işe yaramıyor malesef :D Uğraşacak konular var ama dur bakalım çıkacak yakında. Dökülecek insanlar :D

Hahaha her evde farklı işliyor demek ki. :D Bende bol bol var ya bulursun yakında. :D

4 dakika önce, Mika-desu yazdı:

buraya ilk kayıt olduğumda da nickim mikasalı bir şeylerdi, sonra böyle kaldı :D

MikasaTheNoFace

MikasaWithİnTheFire

Mika-desu

Belki de sadece sapığımdır. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, Mika-desu yazdı:

Haha demekki Ari ile konuşmalarda 1-0 öndeyim :teehee-crazy-rabbit-emoticon: Şaka şaka, kovmamıştır yahu az bekle demiştir en fazla.

Aynen sesliye gel demiştim, sonra alışveriş işi çıktı . Bayanğıdır kıyafet alışverişine gitmemiştim, bayram için gidelim dedik de pek istediğim gibi bir şey bulamadım. Sonra da ev temizliği felan derken dcye de pek uğramadım, aktif olduğumda da ekrna boş boş bakiyorum:D

Abilerin mi uğraşıyor? Benve ablan olsaydı seninle uğraşmazdı ama yok mu o abiler... Abim de ablama, bana bulaşmaktan zevk alır, bazem sinir bozucu olsa da güldürüyor :D

Seninkiler de muhtemelen kendi zevkleri için sana bulaşıyorlardır. 

Ben zaten herkes için sıfırım. :') Yok yav kovdu direkt, hadi sen yatacaksındır iyi geceler dedi gönderdi. :D 

Aman sorun değil ya, zaten buralardayız illa ki denk geliriz. Sen de ne güzel alışverişe çıkmışsın bir de keşke istediğin tarzda şeyler bulabilseydin. .) Hahaha niye boş bakıyorsun, yazsana bizim sunucuya bir şeyler, sizin gibiler yüzünden ölü gibi kaldı orası. :D 

Yok olayı çok yanlış anladın ya. :D @Elimiel-23 benimle uğraşacak konu arıyordur, bende sen tecrübelisindir diye sana sorayım dedim. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Ben zaten herkes için sıfırım. :') Yok yav kovdu direkt, hadi sen yatacaksındır iyi geceler dedi gönderdi. :D 

Aman sorun değil ya, zaten buralardayız illa ki denk geliriz. Sen de ne güzel alışverişe çıkmışsın bir de keşke istediğin tarzda şeyler bulabilseydin. .) Hahaha niye boş bakıyorsun, yazsana bizim sunucuya bir şeyler, sizin gibiler yüzünden ölü gibi kaldı orası. :D 

Yok olayı çok yanlış anladın ya. :D @Elimiel-23 benimle uğraşacak konu arıyordur, bende sen tecrübelisindir diye sana sorayım dedim. :D 

Seninle uğraşacak konu, sinir etmek amaçlı mı?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.