Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

15 minutes ago, Mika-desu said:

Anladım, bir gün yolum düşerse o halde.

Ona da çok güzel diyorlar bir ara ben de ona başlayacağım sanırım. 

Evet ben de çok üzülmüştüm o kısımda. 

3. sezonun puanının bu kadar yüksek olduğunu görünce şaşırıp başlamıştım ben de ama iyi ki de başlamışım. :D 

7 minutes ago, Kemankech said:

Sütümü içip uyumamın vakti geldi :p iyi geceler herkese:bye1-onion-head-emoticon:

İyi geceler :bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 saat önce, Mika-desu yazdı:

Gittikten sonra anlatırsınız artık:D

Samsun Karadeniz'in İzmir'i gibi mesela, ben çok beğenmiştim. Gerçi Karadeniz turu deyince aklıma Rize-Artvin-Trabzon geliyor ama...

Olurrr hepsi var artık bilemiyorum nasıl olur bir gözüm korktu ama bakalım :D

8 saat önce, Kemankech yazdı:

Ne kadar iyi bir kardeş. Benimki yaptığım kahveyi bozuyor. İnsan üçü bir aradaya biber döker mi ya?

Daha çok çıkmadık candan umut kesilmez tarzı bir konuşma yapmaya çalışmıştım. Sanırım cümle kurmayı tekrar öğrenmem lazım. :\

Bu aralar böyle ben de şaşırıyorum :D Biber miiiii aaa :D

Anladımmmm ben de yanlış anlamış olabilirim bence :D İyi ol iyii

Herkese günaydın :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10 saat önce, Kemankech yazdı:

Ne yazıkki arkadaş yönünden de fakirim :D etrafımdakiler öyle ha deyince gezmeye götürebileceğim kişiler değil. Tanımadığım kişilerle veya yanlız gitmekte bana çok hoş gelmiyor. Gezme sevdalısı değilimde pek :p

Daha geçen hafta gittim :D Gerçekten güzel bir yer ama sadece onun için özel gezi düzenlemeye değmez bence. Yakınlardan geçeceksen yolunu uzatıp uğramaya kesinlikle değer.

İyi geceler. Tavsiyeler için teşekkürler:bye1-onion-head-emoticon:

Ha deyince olmasa da bir şeyler planlayıp götürebilirsin. Neyse sen bilirsin. :) 

10 saat önce, Ari01 yazdı:

Yani o 2 yılın bir kısmı koronaya bir kısmı da okul zamanlarına gitti zaten :D 

İlerleme ilerlemedir ama :wew-onion-head-emoticon: Onlara da bir ara bakarsın ya :)

Umarım yakında gelir o zaman :) 

İyi hadi öyle olsun bakalım, kesin o sebeplerdendir, birileri utangaç olduğu için değildir. :)

Haha sağ ol, bakarım. :D 

İnşallah.

3 saat önce, Elimiel yazdı:

Herkese günaydın :) 

Günaydın, nasılsın?

Günaydınlar herkese.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10 saat önce, sakurazozo yazdı:

Pegasus now I remember there was two person was canselled the first one was automatically not need to remind it but the next one was the number one was need to changing and playing games to forget it hahahahaha

Hahaha strange thing happened. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 hours ago, pegasusejder said:

Ha deyince olmasa da bir şeyler planlayıp götürebilirsin. Neyse sen bilirsin. :) 

İyi hadi öyle olsun bakalım, kesin o sebeplerdendir, birileri utangaç olduğu için değildir. :)

Haha sağ ol, bakarım. :D 

İnşallah.

Günaydın, nasılsın?

Günaydınlar herkese.

Bak bunda haklısın işte, bu da sebeplerden biriydi biraz, söylemeyi unutmuşum. :D 

Rica ederim :)

Tünaydın diyeyim bari, nasılsın? :stars-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.