Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Gorjek, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Sana başarısızlıkla sonuçlanan yiyecek denemelerimi sunabilirim :hehe-onion-head-emoticon:

E ondan bende de var? Hatta usta olduğum bir konu. aisjdakjsd Senin başka bir nickin var mıydı? Ya da ismini paylaşıyor muydun? 

Lycaenidae, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

haha evet tarif var, farklı mutfaklardan falan istersen beğendiklerimden söylerim bir ara ama damak tadın nasıl bilmiyorum. Hangi türden istersin ve hangi yazarları seviyorsun? O kuşları duydum evet, inşallah fazla yükseklerde uçarken kanatları zarar görmez XD Evet doğru adrestesin. 

Tarifte bana her şey uyar. Tariflerinden birini denediğimde damak zevkimiz uyuşuyor mu uyuşmuyor mu anlarız bence. :D Farklı mutfak olarak neler var mesele? Bana yıllar önce birisi tiramisu tarifi vermişti, likörlü falandı bi türlü yapacak fırsat bulamadım. :( 
Kitap olarak da modern klasikleri okuyorum şu sıralar, sarmayanına denk gelmedim. Ama tarih kitaplarını pek sevmem, ı- ıh. Psikolojik,bilim kurgu, fantastik vs olabilir. :D 

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Oh oh maşallah :D Karın azıcığını da benimle paylaşırsın değil mi sis? :D 

No Diyet :D 

Aynen aynen ne sınavı ya :D 

Bu arada ezgi yukarıda ki mesajını cevapladığım kişi sana bahsettiğim Ferris :D Ferris aşağıda ki mesajını cevapladığım Ezgi :D 

Teşekkürler. aisndilkasd

Çok hızlı cevap geliyor yetişemiyorum of...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Toprakezgi, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

E ondan bende de var? Hatta usta olduğum bir konu. aisjdakjsd Senin başka bir nickin var mıydı? Ya da ismini paylaşıyor muydun? 

Tarifte bana her şey uyar. Tariflerinden birini denediğimde damak zevkimiz uyuşuyor mu uyuşmuyor mu anlarız bence. :D Farklı mutfak olarak neler var mesele? Bana yıllar önce birisi tiramisu tarifi vermişti, likörlü falandı bi türlü yapacak fırsat bulamadım. :( 
Kitap olarak da modern klasikleri okuyorum şu sıralar, sarmayanına denk gelmedim. Ama tarih kitaplarını pek sevmem, ı- ıh. Psikolojik,bilim kurgu, fantastik vs olabilir. :D 

Teşekkürler. aisndilkasd

Çok hızlı cevap geliyor yetişemiyorum of...

Oyunlarda ve bazı yerlerde GorBar ve Gorjek adını kullanıyorum, Gorjek nickini baya uzun süredir kullanıyorum bir oyunda karşılaşmış olabiliriz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

"Kuş ölür sen uçuşu hatırla" -Furuğ Ferruhzad

İnsan hafızası hiçbir şeyi unutmasa da her şey ön bellek de kalmıyor be kardeş. 

pegasusejder, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Çok şükür senin gibi sisler var bu dünyada yoksa halimiz nice olurdu :D 

Amannn yeni kıyafetler alırsın :D

Fakirlikten öldürmem seni merak etme. :d

Aaa öyle deme ama, her kıyafetin kendi sezonu var. Bitince aynısı geri gelmiyor. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.