Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Lycaenidae, Şimdi tarihinde yazdı:

Ben de yazmaktan oldukça memnunum :embarrassed4-onion-head-emoticon: Ya aslında tavsiye edeceğim çok kitap var da işte tam zevkini bilmeyince bilemedim ne önersem. 

Ürkme ürkme en kötü ben gibi kitap ala ala iflas bayrağı çekersin evde.  :embarrassed2-onion-head-emoticon:

İyi bari biraz rahatlamışsındır bunu yazarak :D Birde Ezgi gelsin cevap versin bakalım :D 

Zaten şimdiden aldırdın bir kaç bir şey :D Yavaş yavaş kendine benzetecen beni veya yılıp bırakacaksın :D Bakalım hangimiz kazanacak :D

Spoiler

Umarım sen kazanırsın :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi bari biraz rahatlamışsındır bunu yazarak :D Birde Ezgi gelsin cevap versin bakalım :D 

Zaten şimdiden aldırdın bir kaç bir şey :D Yavaş yavaş kendine benzetecen beni veya yılıp bırakacaksın :D Bakalım hangimiz kazanacak :D

Yok ya rahatlamadım aksine birkaç sayfa daha öneri söyleyesim var. :lol2-onion-head-emoticon: En iyisi forumda bir sayfa açayım kitap tahlilleri yaparak millete kitap önereyim, ilgilenen olursa kitap okuma saatleri ya da bu ay okunacak kitaplar diye post da paylaşırız.  İnsanları kitap okumaya teşvik edince aşırı mutlu oluyorum.

Valla benzemek ya da benzememek her ikisi de senin elinde, ne beni yıldıran bir durum ne de yücelten. Sadece kitapların dünyasında mutlu olmana senin adına sevinirim o kadar. ^^ 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lycaenidae, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Yok ya rahatlamadım aksine birkaç sayfa daha öneri söyleyesim var. :lol2-onion-head-emoticon: En iyisi forumda bir sayfa açayım kitap tahlilleri yaparak millete kitap önereyim, ilgilenen olursa kitap okuma saatleri ya da bu ay okunacak kitaplar diye post da paylaşırız.  İnsanları kitap okumaya teşvik edince aşırı mutlu oluyorum.

Valla benzemek ya da benzememek her ikisi de senin elinde, ne beni yıldıran bir durum ne de yücelten. Sadece kitapların dünyasında mutlu olmana senin adına sevinirim o kadar. ^^ 

Aynen böyle bir konu güzel olabilir ama forum pek aktif olmadığından çok aktiflik beklememek lazım :) 

Yani şu an önerdiğin güzel gidiyor :D Bakalım inşallah kitap dünyasına çekilirim :)

Gorjek, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Hatırlatma:bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

Neyse şarjım az kaldı ben kaçıyorum :bye1-onion-head-emoticon:

Görüşürüz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mutaika, 10 saat önce tarihinde yazdı:
pegasusejder, 10 saat önce tarihinde yazdı:

Kanka bizim Ferris ile teorimiz, buranın kurucusu Halil abi 2013 zamanı mı ne evlenmiş, Ferris'te buradan kutlamış, senin de onun çocuğu olduğunu düşünüyoruz :D

Beytize kırılmış sana ben baştan söyliyim :D

Kanka sanırım orayı yanlış anladın :D 

Aynen, zaten burada biraz kim takılırsa bu duruma düşüyor :D 

800. mesajım hayırlı uğurlu olsun :) 

Expand  

neeee? 

Hayırdır @Beytize ne yapmışım :confused-onion-head-emoticon:

doğrusunu açıklasaymışın keşke :d

omeneto 

teoriye bakar mıısn şaka gibi sdşkljflkdsjflk

yazmadın diye tripliydim hıhııhıhıhı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorjek, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Neyse şarjım az kaldı ben kaçıyorum :bye1-onion-head-emoticon:

Bye bye

pegasusejder, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

ynen böyle bir konu güzel olabilir ama forum pek aktif olmadığından çok aktiflik beklememek lazım :) 

Yani şu an önerdiğin güzel gidiyor :D Bakalım inşallah kitap dünyasına çekilirim :)

Fikri attım bunu yapmak sana düşüyor adamım, ben buna vakit bulabileceğimi sanmıyorum. Hem bu işe girersen bol bol kitap okursun. 

Ay hadi oku bitir de sıradakilere başla. XD Daha nice kitap önerileri gelecek. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.