Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi geceler diliyorum herkese. :)

Freesia, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi geceler. :3

Ohayou_Kerem, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi geceler :bye1-onion-head-emoticon:

İyii geceler bende bu sezon çıkan/çıkacak animelere bakıp yatayım şu ana kadar hiç şu bölüm ne zaman gelir çevrildimi falan diye beklemedim yeni bir his olcak:cheer2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

RockLee, 2 saat önce tarihinde yazdı:

İyi geceler ;)

O.o sen yenisin galiba, hoş geldin. :)

pambuk, 3 saat önce tarihinde yazdı:

İyii geceler bende bu sezon çıkan/çıkacak animelere bakıp yatayım şu ana kadar hiç şu bölüm ne zaman gelir çevrildimi falan diye beklemedim yeni bir his olcak:cheer2-onion-head-emoticon:

Haha biraz değişik bir his haberin olsun, bir kısmını izliyorum bana da sorabilirsin. :)

@syncdes ve herkese hayırlı sahurlar, günaydınlar. İnşallah baş ağrısız, güneşli, enerjik ve verimli mi verimli bir gün geçirirsiniz. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, Şimdi tarihinde yazdı:

Ne tarz animeler seversin ? 

erkeksi animeler severim. slice of life, romantizm, yuri, yaoi, ecchi, hentai, harem olmayan animeler severim. shounen-seinen yani genellikle. tür olarak da komedi, aksiyon, gizem, korku, psikolojik, gerilim, dram, bilim kurgu, fantastik filan. bunlar bir arada olsa da olur ama hepsi olmasa da olur. romantizm az olursa severim. ama eski çizimler de pek hoşuma gitmiyor o yüzden genelde yeni çizimli animeleri izliyorum. savaş animasyonları ve derin hikaye, iyi kurgu. özgünlük, sıradışı "karizmatik, tatlı yada havalı" karakterler benim için önemli. bir de sevdiğim animeleri söyleyeyim, daha iyi anlarsın ne tür sevdiğimi: gintama, higurashi, umineko, monogatari, danganronpa, kakegurui(bunun henüz animesini izlemedim ama live action olarak izledim), modoka magica falan izlediklerimden. narutoyu, death note'u da bitirmiştim onlar da güzel.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.