Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

01.05.2022 - 17:18, Muratika yazdı:

Baban inatçıymış biraz :D Olsun olsun etkilenmiştir o illa ki

SAYIN DOKTOR HANIM LÜTFEN @explorer ŞAHSINA ULAŞABİLİYORSANIZ FORUMA EN KISA ZAMANDA GİRMESİNİ TALEP EDİNİZ. AKSİ TAKDİRDE AKIL SAĞLIMI YİTİRECEĞİM, TEŞEKKÜRLER.

şifresini unuttum

Evrenin sonuna kadar o arkadaşlık isteği duracak çünkü şifremi unuttum. Ve vaaay Burun hisariburi

Pua sana:bled2-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

30.04.2022 - 04:17, pegasusejder yazdı:

Hahaha iyi ne güzel işte. :D Hadi bakalım inşallah. :) 

Bakalım önümüzdeki ramazanı görebilecek miyiz? :') 

Ahahaha kolayy gelsinn. Bizde de baklava hazırlıkları başlayacak bugün. Bir eğitim var onu tamamlayıp doğruca bizimkilerin yanına gideceğim sonra ver elini baklava. :D 

Ahaha geçmiş olsun ya, ben de yine bugün ya da yarın evi bi temizlerim herhalde. :') 

Heh işte aradığım cevap, hep böyle şükür halinde olmak lazım. :D Aynen maşallah. :) 

Vivy yazını gördüm yazacaktım ama sonra aklımdan çıkmış. :D Vivy çok hoş bir seriydi ya, şarkılarıydı, atmosferiydi verdiği duygular falan cidden etkileyiciydi. 

Çok övülüyordu ben direkt pat diye başladım, güncel olmayınca bir seriyi izlemesi zor oluyor benim için. :D Şu aralar bi Toriko'yu izliyorum gerçi. :D 

Ahahaha Moriart'de çok güzeldi, sonu bi tık kötü gelse de bana. :') Bazıları sinirleniyordu asıl hikayeye bağlı kalmadığı için, zaten kim asıl hikayeye bağlı kalacak dedi ki? :D 

Kimetsu no Yaiba iyidir hoştur ama o kadar güzel gelmiyor bana. O dönemde çıkan Vinland saga > Kimetsu no Yaiba. .D 

O kadar mı ya? :D 

Hahahaha eyvallah kardeşim. :D 

https://cevozby.itch.io/

Benim oyun sayfam bu, jam'lere katıldıkça ekliyorum buraya işte. :D 

Heh sen söyledikten sonra dayanamayıp kendim buldum zaten.:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

Kripto ev çok tatlı olmuş ellerinize sağlık.:ahaaah-onion-head-emoticon:

Baya bir jam e katılmışsınız he. Uzun vadede kendi oyununuzu yapıyor musunuz?

Flood yaptım laned.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

17 saat önce, Kemankech yazdı:

Yurt dışı işi zor. Buralarda özel ürettirsek daha ucuza gelir bence.

Buralarda kime diyeceksin Dango yastığı üret bize diye? :D 

15 saat önce, Muratika yazdı:

Aynen var bir hayalimiz :D Ben de bir gintoki yukatası, guts kılıcı, Alucard'ın silahı, Shinji'nin evası, Jet'in uzay gemisini (Cowboy Bebop), Okabe'nin zaman makinesini, Ölüm defterini almak isterim ama para yok maalesef :D

Ya işte beni anlayan adamın hali bir başka ya

Oh oh maşallah, seni anime evrenine ışınlasak daha kolay olur gibi. :D 

Gönüller her daim bir... :) 

14 saat önce, uwu123 yazdı:

Bilmiyorum -

Yaani ben sadece duydum tabii ama şu an için duyduklarım arasından en zor bölüm mimarlık herhalde, o kadar uğraşıp maket yapıyormuşsun hoca hiçe sayıp maketini kırıp atabiliyormuş falan, paso hoca egosuyla uğraşıyormuşsun falan filan. Eğer ki çok istemiyorsanız girmeyin diyorlardı. İyice bi araştır burayı ondan sonra karar ver. :D 

5 saat önce, BURUN yazdı:

Heh sen söyledikten sonra dayanamayıp kendim buldum zaten.:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

Kripto ev çok tatlı olmuş ellerinize sağlık.:ahaaah-onion-head-emoticon:

Baya bir jam e katılmışsınız he. Uzun vadede kendi oyununuzu yapıyor musunuz?

Flood yaptım laned.

Ahahaha iyi etmişsin. :D 

Sağ olasınn, görsel ekip çalışıyor. :D 

Toplam 5 tanesine katıldık, yakında 6'ya gidiyoruz. :D Yok şu an için başka bi oyunla uğraşmıyoruz.

Duydum ki unutmuşsunnn, forumun kurallarını...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

15 saat önce, Kemankech yazdı:

Para olsa ne yapacaksın zaten. Daha havalı oyalanmaktan başka bir faydası mı var?

Thx. Ne blim. YAĞĞĞĞĞRRR SATAĞĞRIAAAAAM!!

Birileri daha demin mal da yalan mülk de yalan diyordu sanki :D

Para kadar overrated bir şey yok cidden, insanlar onun için hayatlarını harcıyorlar bir de istediğinden fazlasını elde etmek isteyip yapıyorlar bunu :D Parayı güç olarak görüyorlar sanırım ancak ne kadar güçlü olursan ol, ne kadar mala sahip olursan ol bir avuç topraksın en sonunda :)

Biliyordum böyle diyeceğini o yüzden buna dünden beri hazırlanıyorum. IP'ni biliyorum yarın oraya geleceğim ve evdeki herkesi bayıltacağım. Senin dışında herkesi öldüreceğim niye seni yaşattığımı merak ediyorsan söyliyeyim: Sana özel fantezi hazırlayacağım çünkü. Seni bal dolu bir kuvvete bağlı şekilde attıktan sonra börtü böcek ne varsa üstüne salacağım, umarım iyi vakit geçirirsin :)

Ulan keman seni seviyorum ha inşallah dolu dolu bir hayatın olur :D (Olmayacak) 

15 saat önce, uwu123 yazdı:

Devam serileri derken filmlerini diyorsan izledim Yeni bir filmi daha çıkacakmış

Yok filmlerini kastetmiyorum tv serileri var:

1 Sailor Moon Eternal (2021)

2 Sailor Moon Crystal (2014–) ...

3 Sailor Moon Sailor Stars (1996–1997) ...

4 Sailor Moon SuperS (1995–1996) ...

5 Sailor Moon S (1994–1995) ...

6 Sailor Moon R (1993–1994) ...

7 Sailor Moon (1992–1993) ...

14 saat önce, Ruzgarre yazdı:

SKMNDFKNLSDFSDFSJDKFJN Hacım pes edenin ruhunu s*veyim :D Kaç yıldır yıllardır çalışırım şimdi tam zamanı her şey güzel gidiyorken batırmak istemem. Moralim bozukken daha çok çalışıyorum zaten. 18 Saattir çalışıyormuşum şimdilik güzel bir uyku ardından tekrar  :stars-crazy-rabbit-emoticon:

Çalış kardeşim ne kadar çalışırsan o kadar zengin olursun, çalışmaktan daha onurlandırıcı bir şey var mı?

13 saat önce, Kemankech yazdı:

Haydaaa. Paralel mi oldun yoksa? Adam mı kesiyon nabıyon. Goth father mi olcan başımıza

@Muratika adam işkolik olmuş kötü kötü yapmış kendini ya. Sen çalış diyon hala. @Ruzgarre sen de biraz sal yahu. Kefenin cebi yok ya. Biraz tatil yap. Bugün çalışmayacağım falan de ne bileyim. Tek fakir ben kalmayayım burada. :D

Ya ne yapacak kardeşim? Bu devirde çalışmayana ne para ne hayat var. Tatile ihtiyaç duymuyorsa yapmasın bir yerden sonra çalışmaktan zevk alacak zaten dimi @Ruzgarre?

9 saat önce, BURUN yazdı:

Pua sana:bled2-onion-head-emoticon: 

Niye sürekli o emojiyi kullanıyorsun Burun insan selamı alır be :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Muratika yazdı:

Yok filmlerini kastetmiyorum tv serileri var:

1 Sailor Moon Eternal (2021)

2 Sailor Moon Crystal (2014–) ...

3 Sailor Moon Sailor Stars (1996–1997) ...

4 Sailor Moon SuperS (1995–1996) ...

5 Sailor Moon S (1994–1995) ...

6 Sailor Moon R (1993–1994) ...

7 Sailor Moon (1992–1993) ...

Sailor moon, sailor moon eternal, sailor moon crystal bunları izledim 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sdjdjsfdfjks  Ölüm emri falan alabiliyorsun iş geldi bana da girmiyim şimdi Dindar adamız ^_^

Günaydınlar hocam .p Şimdi tekrar başlıcam 2 3 bölüm bi anime bakim da...

(Ağa parayı düşünmemek için çalışmak lazım babadan paralı değil ama paradan baba olacaz gibi, Bir yandan da kafam karışık kapatıyor çalışmak o aralığı :whistling-onion-head-emoticon:)

:D Sitenin adı da şey. Hitwork. 

Ne izliyon?

Yeteeğr. Çalışman.

Aga bu arada valla mutlu olduktan sonra paranın da önemi yok. Benim hayallerim mutluluğumun önünde belki de ileride mutlu oluruz. :suicideoniplz:

Mutlu olmak... Mümkünmüdür ki?

5 saat önce, pegasusejder yazdı:

Buralarda kime diyeceksin Dango yastığı üret bize diye? :D 

Utanma. Gurur duy! El işi yapan onca ev hanımı var. Onlara destek olmak senin görevin asker!

2 saat önce, Muratika yazdı:

Para kadar overrated bir şey yok cidden, insanlar onun için hayatlarını harcıyorlar bir de istediğinden fazlasını elde etmek isteyip yapıyorlar bunu :D Parayı güç olarak görüyorlar sanırım ancak ne kadar güçlü olursan ol, ne kadar mala sahip olursan ol bir avuç topraksın en sonunda :)

Biliyordum böyle diyeceğini o yüzden buna dünden beri hazırlanıyorum. IP'ni biliyorum yarın oraya geleceğim ve evdeki herkesi bayıltacağım. Senin dışında herkesi öldüreceğim niye seni yaşattığımı merak ediyorsan söyliyeyim: Sana özel fantezi hazırlayacağım çünkü. Seni bal dolu bir kuvvete bağlı şekilde attıktan sonra börtü böcek ne varsa üstüne salacağım, umarım iyi vakit geçirirsin :)

Ulan keman seni seviyorum ha inşallah dolu dolu bir hayatın olur :D (Olmayacak) 

Ya ne yapacak kardeşim? Bu devirde çalışmayana ne para ne hayat var. Tatile ihtiyaç duymuyorsa yapmasın bir yerden sonra çalışmaktan zevk alacak zaten dimi @Ruzgarre?

Zaman kazanmak için para kazanıyorlar ama bilöiyorlar ki babalarının parasını yeseler daha çok para kazanacaklar...

Ip adresimi daha ben bilmiyorum!!! :shock2-onion-head-emoticon:

:lonely-onion-head-emoticon:

Sonra haberlere çıkıyoruz değilmi. Arkadaşlarının gazına geldi, işkolik olup canını verdi!!!! 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Muratika yazdı:

Çalış kardeşim ne kadar çalışırsan o kadar zengin olursun, çalışmaktan daha onurlandırıcı bir şey var mı?

Dostum nasıl çalıştığına göre değişir. Emekçi adamlar sevilse de onurlansak. Türkiye'm benim. Sınır tanımıyor.

3 saat önce, Muratika yazdı:

Aga zaten tek amacım çalışmak şu an. Hayatım illaki bir noktada hayallerimle kesişir diye düşünüyorum zaten

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Kemankech yazdı:

:D Sitenin adı da şey. Hitwork. 

Gerçekte Ankara'da canlı canlı aldım site falan değil :flying-crazy-rabbit-emoticon:

Ne izliyon?

Shijou Saikyou no Daimaou, Murabito A ni Tensei suru şu anlık bunu ve buna benzer animeleri

Yeteeğr. Çalışman.

Ihhh şimdi bıraktım uyuyup yeniden başlıcam kasdkasdjnks

Mutlu olmak... Mümkünmüdür ki?

Aga cidden orta sınıf ailede kaliteli yaşıyordum mutlu olarak yani kız arkadaşım arkadaşlarım her şey güzel eyvAllah ama bir süre sonra herş ey değişiyor. Aldatılmak, kandırılmak, arkandan konuşmaları falan sil baştan yaptım. Kaliteli insanın önemi bu yüzden var işte! Hayatımda o kadar zirveye oynamak istiyorum ki mutluluğu kendiliğinden kaliteli insanlarla geliyor. Gördüm yaşıyorum yaşamaya da dfdevam etmek istiyorum! 0'dan zirveye :victory-onion-head-emoticon: ^_^ 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Kemankech yazdı:

Zaman kazanmak için para kazanıyorlar ama bilöiyorlar ki babalarının parasını yeseler daha çok para kazanacaklar...

Ip adresimi daha ben bilmiyorum!!! :shock2-onion-head-emoticon:

:lonely-onion-head-emoticon:

Sonra haberlere çıkıyoruz değilmi. Arkadaşlarının gazına geldi, işkolik olup canını verdi!!!! 

Para kazanmak için zaman harcıyorlar

Yarın için hazırlığını yap fikrimi değiştirdim öldürmeyeceğim sizi sadece misafirliğe geleceğim

Yalnız mısın?

Absürt olan kısmı forumdaki arkadaşlarından dolayı olması :D

2 saat önce, Ruzgarre yazdı:

Dostum nasıl çalıştığına göre değişir. Emekçi adamlar sevilse de onurlansak. Türkiye'm benim. Sınır tanımıyor.

Aga zaten tek amacım çalışmak şu an. Hayatım illaki bir noktada hayallerimle kesişir diye düşünüyorum zaten

Emek olunca aş olmaz.

Hayalin nedir Ruzgarre? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.