Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

20.06.2022 - 22:21, pegasusejder yazdı:

Ehem şey ya kitap okumak falan. :D İşine yaradıysa ne mutlu bana. :D 

Ahahaha canın sıkıldıkça gel ya, mekan bizim zaten. :D 

Sen git başkalarına değer ver sonra alamayınca karşılığını ceplerinde olanlara bak. :/

Yok hocam sıkıntı çıktı ya babam ölmemiş meğersem yeni fark ettim neyse geçti artık

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Muratika yazdı:

Yav utanmıyor musun bacak kadar çocukla tartışmaya derler sonra sana boş ver :D ayrıca pega ile tartışılmaz ya 

bana denileni taksaydım o hooooo :D ayrıca bacak kada r çocuk taklidi yapıyorusn diye sana iyiki bişi demiyorlar dsfklşsfklşs

asıl pega ile tartışılır eski eğitimi olmasa tekme tokat girişesim var da yere fena yapışmaktan korkuyorum :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Beytize yazdı:

bana denileni taksaydım o hooooo :D ayrıca bacak kada r çocuk taklidi yapıyorusn diye sana iyiki bişi demiyorlar dsfklşsfklşs

asıl pega ile tartışılır eski eğitimi olmasa tekme tokat girişesim var da yere fena yapışmaktan korkuyorum :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

Onu iyi dedin valla. sadkflskflşsfd kimse inanmıyordu bana zaten nedense keşke 7 diyeceğime 12 falan deseydim ilk başta

Pega adamı öldürür, kıyma makinesi ile parçalara ayırır sonra da gömer

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

54 dakika önce, Muratika yazdı:

Yok hocam sıkıntı çıktı ya babam ölmemiş meğersem yeni fark ettim neyse geçti artık

Diri diri kıyma çekmeseydin iyidi ama sağlık olsun. İlerki cinayetlerine hazırlık olur.

21 dakika önce, Muratika yazdı:

Onu iyi dedin valla. sadkflskflşsfd kimse inanmıyordu bana zaten nedense keşke 7 diyeceğime 12 falan deseydim ilk başta

Pega adamı öldürür, kıyma makinesi ile parçalara ayırır sonra da gömer

Yine yemezdik. 15 yaş altı için çok düzgün yazıyorsun.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Beytize yazdı:

görmek isteyen görüyor sen beceriksizsin :relax2-onion-head-emoticon:

Gören kişi:

image.png.f5fe3f69f7bc2030ce0f251b9fea2fcc.png

1 saat önce, Muratika yazdı:

Hmmm o zaman babana söyle kendi kendisini gömsün, çocuğunu uğraştırmasın.

1 saat önce, Muratika yazdı:

@pegasusejder @Beytize siz ne kadar güzel laflaşıyorsunuz öyle :D

Güzel miymiş? :D 

41 dakika önce, Muratika yazdı:

ayrıca pega ile tartışılmaz ya 

Ayıp be, ben naptım size? :') 

37 dakika önce, Beytize yazdı:

Bana temas ettiğin an zaten senin sonun olur. ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.