Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

5 dakika önce, Kemankech yazdı:

It work!

Bi akrabamın çocuğuna kaça gidiyorsun diye sordum x dedi. Daha geçen yıl x - 1 değilmiydi lan dedim deliymişim gibi baktı. Onu da mı ben hatırlatayım dimi ya :D

Aynen öyle!

Adamın 2 metre zıplaması?

Zavallı ölümlüler benim nasıl yaşadığımı anlayamaz. :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

:congrats-onion-head-emoticon: iyi oldu bunu öğrenmem de editlemeye üşeniyorum :D

Yaa gerçeği yüzüne vurup, yalınını ortaya çıkardığımızda öyle bakarlar işte. Ben de geçen ortaokul arkadaşımla konuştum bana dedi ki "Geldik artık yirmilere" höst be kardeşim bir dur, az at. Sen bana daha ortaokulda "13 yaşındayım" dedin aptal olsak yedirecek.

Ah keşke öyle bir gücüm olsa. Yarın kendimi değiştireceğim diyip değiştirebilsem :( ama sonu hep aynı

Adam bellamy gibi şeytan meyvesi yemiş ise gayet gerçekçi. Hem ben atmosferi dedim gerçekçi diye üstümde baskı kurman lütfen :D

image.png.b662d00b5adf98717f211630857944c9.png

Sen aşağıdaki varlıksın değil mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

23 dakika önce, Muratika yazdı:

:congrats-onion-head-emoticon: iyi oldu bunu öğrenmem de editlemeye üşeniyorum :D

Yaa gerçeği yüzüne vurup, yalınını ortaya çıkardığımızda öyle bakarlar işte. Ben de geçen ortaokul arkadaşımla konuştum bana dedi ki "Geldik artık yirmilere" höst be kardeşim bir dur, az at. Sen bana daha ortaokulda "13 yaşındayım" dedin aptal olsak yedirecek.

Ah keşke öyle bir gücüm olsa. Yarın kendimi değiştireceğim diyip değiştirebilsem :( ama sonu hep aynı

Adam bellamy gibi şeytan meyvesi yemiş ise gayet gerçekçi. Hem ben atmosferi dedim gerçekçi diye üstümde baskı kurman lütfen :D

İçeriği Görüntüle

image.png.b662d00b5adf98717f211630857944c9.png

Sen aşağıdaki varlıksın değil mi?

Köşeli parantez atacan spoiler yazacan yahu. Editlik bi olayı yok.

Yüzsüzlük mîrim yüzsüzlük...

Aslında yarın kendimizi değiştirebiliriz. Ama yarın gelince o gün bu gün olduğu için değişemiyoruz. Yarınlar yarınlarda kalsa her şey güzel olacak.

Bi sonraki oyunumuzu öyle yapalım seni mi kıracaz :D

Aşağıdaki pleb benim köpeklerimden ya. Geçen geldi usta musta diyor bağladım kapıya :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

1 dakika önce, Aechee yazdı:

Mrblar efm ben geldim nasılsınız :")

Yarına kadar 82 tane kelimeyi anlamlarıyla birlikte 50 kere yazmam gerek, ve ben henüz 25. kelimedeyim. Helvam kakaolu olsun dostlar ")

Merhabalar efe'm merhabalar.

Allah yardımcın olsun @pegasusejderirmiği al helva karıyoz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 saat önce, explorer yazdı:

öyle bi geçerken uğradım, kaliteli anime kalmamış ya S

Genel itibariyle iyi gidiyor, seni sormalı baya oldu konuşmayalı

Ne aradığına bağlı, komedi tarzında çıktı bi kaç tane. :D 

Benim de iyi gidiyor gibi, part-time bir iş buldum onun haricinde iş aramaya devam. :') 

5 saat önce, Ruzgarre yazdı:

Discord bana göre değil aga, sosyal medya da kullanmıyorum. Vsco, Pinterest yetiyor. Misler gibi de yer her ikisi de :whistling-onion-head-emoticon:

Ben kullanıyorum ya discord'u, belli başlı sunucular var baktığım, oyun yapımı için sunucular var, jam için falan öyle takılıyorum. Onun haricinde bi instagram kullanırım başka benim de yok herhalde. :D 

1 saat önce, Muratika yazdı:

Sen böyle deyince kendimi çok karamsar hissettim :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Hadi ya, hangi yarışmalara katıldın mesela? Projelerinden bahsetsene :D

Aynen spoiler butonunu aradım yoktu xd neyse ben uyarımı verip spoiler ile bir şey anlatacağım:

--------------------------ONE PİECE SPOİLER İÇERİR--------------------------------

Mutaika mı vay beee :D Ferris koymuştu o adı da 

Hahahaha kendine çok pozitifim de, bir yerden sonra düzelirsin. :D 

Oyun yapımı yarışları oluyor ya, gamejam deniyor, işte gördükçe katılıyorum. Linklerini atayım. 

https://cevozby.itch.io/kripto-ev

https://cevozby.itch.io/snakegame

https://cevozby.itch.io/drakurba

https://ozgurgurbuz.itch.io/kelebek-etkisi

Öyle çok aman aman bir şey bekleme, bunlar 2-3 günlük yarışlarda yapılmış oyunlar. :D 

Ya o Joy Boy muhabbeti biraz karışık, en güçlü de değil daha ama son bölüm bir şeyler olduydu. Shanks ortalıklarda yok bence uzun bir süre ortalıklara çıkmaz.

:) 

Ferris'i de çağırayım mı buraya bi, konuşuyor musunuz onunla? 

1 saat önce, Muratika yazdı:

@pegasusejder bir şey soracağım sana. Discord grupları halen eskisi kadar aktif mi? Sadece senin açtığını demiyorum, mely'nin açtığını da soruyorum

Ben o bahsettiğin sunucudan çıkalı bir yılı geçti. :D Ne ediyorlar ne yapıyorlar bilmiyorum. Bizim sunucu da sadece 3 kişi kendi aramızda konuşuyoruz falan filan. Zaten başka sunucu yok pek, he bir de başka bi forum grubuyla açtığımız sunucu var, onda da ara sıra konuşuyorlar işte. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

11 dakika önce, Aechee yazdı:

Yarına kadar 82 tane kelimeyi anlamlarıyla birlikte 50 kere yazmam gerek, ve ben henüz 25. kelimedeyim. Helvam kakaolu olsun dostlar ")

İyidir, sen nasılsın? :) 

Hahaha az kalmış az, yetiştiremeyeceğim dersen yetiştiremezsin, yetiştireceğim dersen yetiştirebilirsin. :) 

9 dakika önce, Kemankech yazdı:

Ooooh helva da güzel gider şimdi. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

9 dakika önce, Aechee yazdı:

KAHVEEEE

8 dakika önce, Kemankech yazdı:

Köşeli parantez atacan spoiler yazacan yahu. Editlik bi olayı yok.

Yüzsüzlük mîrim yüzsüzlük...

Aslında yarın kendimizi değiştirebiliriz. Ama yarın gelince o gün bu gün olduğu için değişemiyoruz. Yarınlar yarınlarda kalsa her şey güzel olacak.

Bi sonraki oyunumuzu öyle yapalım seni mi kıracaz :D

Aşağıdaki pleb benim köpeklerimden ya. Geçen geldi usta musta diyor bağladım kapıya :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

Yok o one piece spoilerı verdim ya işte onu düzeltmeye üşeniyorum xd Ben de böyle biriyim işte

Güzel felsefe, demek o zaman sıkıntı yarında değil bugünde öyle mi?

"Bir sonraki" da haaa, vay be. "Bundan önceki" var mı peki?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Ooooh helva da güzel gider şimdi. :D 

Canım çekti. :embarrassed1-onion-head-emoticon:

4 dakika önce, Muratika yazdı:

Yok o one piece spoilerı verdim ya işte onu düzeltmeye üşeniyorum xd Ben de böyle biriyim işte

Güzel felsefe, demek o zaman sıkıntı yarında değil bugünde öyle mi?

"Bir sonraki" da haaa, vay be. "Bundan önceki" var mı peki?

Önemli değil ya yiyen yedi artık.

Sıkıntı dünyanın kendi etrafında dönmesinde.

Yok. Bu da olmayacak büyük ihtimalle o yüzden sonraki hakkında rahatlıkla atıp tutuyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Ne aradığına bağlı, komedi tarzında çıktı bi kaç tane. :D 

Benim de iyi gidiyor gibi, part-time bir iş buldum onun haricinde iş aramaya devam. :') 

Ben kullanıyorum ya discord'u, belli başlı sunucular var baktığım, oyun yapımı için sunucular var, jam için falan öyle takılıyorum. Onun haricinde bi instagram kullanırım başka benim de yok herhalde. :D 

Hahahaha kendine çok pozitifim de, bir yerden sonra düzelirsin. :D 

Oyun yapımı yarışları oluyor ya, gamejam deniyor, işte gördükçe katılıyorum. Linklerini atayım. 

https://cevozby.itch.io/kripto-ev

https://cevozby.itch.io/snakegame

https://cevozby.itch.io/drakurba

https://ozgurgurbuz.itch.io/kelebek-etkisi

Öyle çok aman aman bir şey bekleme, bunlar 2-3 günlük yarışlarda yapılmış oyunlar. :D 

İçeriği Görüntüle

Ya o Joy Boy muhabbeti biraz karışık, en güçlü de değil daha ama son bölüm bir şeyler olduydu. Shanks ortalıklarda yok bence uzun bir süre ortalıklara çıkmaz.

:) 

Ferris'i de çağırayım mı buraya bi, konuşuyor musunuz onunla? 

Ben o bahsettiğin sunucudan çıkalı bir yılı geçti. :D Ne ediyorlar ne yapıyorlar bilmiyorum. Bizim sunucu da sadece 3 kişi kendi aramızda konuşuyoruz falan filan. Zaten başka sunucu yok pek, he bir de başka bi forum grubuyla açtığımız sunucu var, onda da ara sıra konuşuyorlar işte. 

Forager diye bir oyun oynamıştım o da sanırım bir yarışmada geliştirilmiş cidden unity gibi programlar çok gelişmiş oyun geliştirmek gitgide daha rahat hale geldi ki aslında bu her şey için geçerli özellikle de yazılım sektöründe.  

O zaman ben devam etmiyorum

Ne zaman shanks gelir o zaman ben de dönerim :D Cidden hiç mi onunla ilgili bir şey olmadı ya?

En son onunla mesajlaşmıştım ben xd 1 saat önce falan da mesaj attım artık o da 3-4 ay sonra cevap verir böyle böyle konuşuruz.

Aa doğru ya sen çıkmıştın ondan xd Burun'dan falan haberin var mı hiç?

Beytize Ferris ve Sen mi o 3 kişi? 

5 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Ferris'ten bahsediyordum da, buralara gelip kaçıyormuş meğer kendisi... @Lycaenidae

Yo uğramamış ben geçen bakmıştım en son taa ekimde girmiş xd Diğerleri ondan da beter özellikle Mutaika

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, Kemankech yazdı:

Canım çekti. :embarrassed1-onion-head-emoticon:

Önemli değil ya yiyen yedi artık.

Sıkıntı dünyanın kendi etrafında dönmesinde.

Yok. Bu da olmayacak büyük ihtimalle o yüzden sonraki hakkında rahatlıkla atıp tutuyorum.

Helva overrated. Ben ölürsem helva değil baklava yaptıracağım hem de sarma baklava :D

Eh sonuçta biz ne dersek diyelim o dönmeye devam edecek :D Peki farklı bir soru soracağım. Bu arada sence günün en iyi zaman aralığı ne? Gece mi gündüz mü yoksa arasında bir zaman mı?

İyiymiş, ben de atıp tutayım. Deyim ki 20 yıl geçse de bu forumda aktif olmaya devam edeceğim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.