Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

3 dakika önce, Muratika yazdı:

Helva overrated. Ben ölürsem helva değil baklava yaptıracağım hem de sarma baklava :D

Eh sonuçta biz ne dersek diyelim o dönmeye devam edecek :D Peki farklı bir soru soracağım. Bu arada sence günün en iyi zaman aralığı ne? Gece mi gündüz mü yoksa arasında bir zaman mı?

İyiymiş, ben de atıp tutayım. Deyim ki 20 yıl geçse de bu forumda aktif olmaya devam edeceğim

O da güzel de öldükten sonra kalkıp keendin yapman lazım. Değilse pahalı olmasın diye dayarlar irmiği, içine fıstık bile atmazlar.

Sabaha doğru olan gece. 3'ten sonra 5'ten önce.

Helaaal. Oyum Murat aga'ya. Agam muhtarımızdır looo.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

48 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Ben kullanıyorum ya discord'u, belli başlı sunucular var baktığım, oyun yapımı için sunucular var, jam için falan öyle takılıyorum. Onun haricinde bi instagram kullanırım başka benim de yok herhalde. :D 

Boş işler insanın başarısını kısıtlayan şeyler bana göre (dc hater'ı olabilirim ama neden bilmiyorum) :magic-right-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

51 dakika önce, Kemankech yazdı:

Canım çekti. :embarrassed1-onion-head-emoticon:

Hemen yapalım abimize bir helva. :D 

47 dakika önce, Muratika yazdı:

Forager diye bir oyun oynamıştım o da sanırım bir yarışmada geliştirilmiş cidden unity gibi programlar çok gelişmiş oyun geliştirmek gitgide daha rahat hale geldi ki aslında bu her şey için geçerli özellikle de yazılım sektöründe.  

O zaman ben devam etmiyorum

İçeriği Görüntüle

Ne zaman shanks gelir o zaman ben de dönerim :D Cidden hiç mi onunla ilgili bir şey olmadı ya?

En son onunla mesajlaşmıştım ben xd 1 saat önce falan da mesaj attım artık o da 3-4 ay sonra cevap verir böyle böyle konuşuruz.

Aa doğru ya sen çıkmıştın ondan xd Burun'dan falan haberin var mı hiç?

Beytize Ferris ve Sen mi o 3 kişi? 

Yo uğramamış ben geçen bakmıştım en son taa ekimde girmiş xd Diğerleri ondan da beter özellikle Mutaika

Evet son zamanlarda Unity ve Unreal Engine ile bayağı iyi oyunlar çıkartabiliryorsun, bir de indie games furyası başladı bir nevi. :D Hem rahat hale geliyor hem gelmiyor bir nevi. :D 

Hmm anladım kardeş, dediğim gibi bir süre ortalıklarda görünmez o ya. :/

Hahaha aynen aman ya böylesi bazen daha iyi olabiliyor, ara sıra mektuplaştığın arkadaş gibi oluyor. :D 

Burun yaşıyor, ara sıra o dediğim diğer sunucuda gösteriyor kendini, bi kez buraya geldi ama daha gelmeyecekmiş herhalde falan filan. :) 

Yok yok, Beytize, ben ve buranın eski adminlerinden Toprakezgi, Ferris ile ben özelden ara sıra konuşuyoruz sadece.

Aga 30 dakika önce uğramış diyor, sen muhtemelen kayıt olma tarihine bakmışsın. :D Masadan eksildi dostlar, bir ben kaldım yeğen, ben kaldım. :') 

41 dakika önce, Muratika yazdı:

Helva overrated. Ben ölürsem helva değil baklava yaptıracağım hem de sarma baklava :D

Eh sonuçta biz ne dersek diyelim o dönmeye devam edecek :D Peki farklı bir soru soracağım. Bu arada sence günün en iyi zaman aralığı ne? Gece mi gündüz mü yoksa arasında bir zaman mı?

İyiymiş, ben de atıp tutayım. Deyim ki 20 yıl geçse de bu forumda aktif olmaya devam edeceğim

Ooooo reisss, ölümünden sonra bile bizi düşüyor aslan. :D 

Hmmm, sabah güneşin çıktığı ilk saatler olabilir hem hafif bir serinlik hem hafif bir aydınlık falan. :) 

Dur ramazan bitsin inanayım. :) 

13 dakika önce, Ruzgarre yazdı:

Boş işler insanın başarısını kısıtlayan şeyler bana göre (dc hater'ı olabilirim ama neden bilmiyorum) :magic-right-crazy-rabbit-emoticon:

Duruma göre değişebilir bu iş, arada insanın beynini boşaltması gerekiyor. :D Ayrıca neyin boş olup olmadığı gene kişiye göre değişebilecek şeyler, hani burası da dolu bir yer değil mesela? :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Kemankech yazdı:

Sen doğal olarak tipsizsin diyorsun galiba :whaaat3-onion-head-emoticon:

Nirdeeeeğğğn çıktı şimdi asmdaklsdklmas ":meh-onion-head-emoticon:

50 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Duruma göre değişebilir bu iş, arada insanın beynini boşaltması gerekiyor. :D Ayrıca neyin boş olup olmadığı gene kişiye göre değişebilecek şeyler, hani burası da dolu bir yer değil mesela? :D 

"Kafa dağıtmak" ile kafayı dağıtmak arasındaki fark discord .D ki burası ilkine giriyor bence :whistling-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

41 dakika önce, Ruzgarre yazdı:

"Kafa dağıtmak" ile kafayı dağıtmak arasındaki fark discord .D ki burası ilkine giriyor bence :whistling-onion-head-emoticon: 

Discord'u nasıl kullandığına bağlı dediğim gibi. :D İstersen orada girebileceğin çok güzel sunucular var, istersen de leş sunucular. Biraz daha şey gibi, arayan Mevla'sını da bulur, belasını da. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, pegasusejder yazdı:

Arkadaş kakolu istiyor, kakolu yapalım.

31 dakika önce, Ruzgarre yazdı:

Geçen aynaya baktım korktum ya. Oda arkadaşlarım ermek üzere. İnsanın aklına geliyor tabii :P

3 dakika önce, Aechee yazdı:

Bir şey soracağım bir dersin 1. sınavından 81, 2.sinden 82 alırsak ve ders içi etkinliklere katılımlardan biri 90, diğeri 100 olursa ama sözlü 0 olursa o derste ortalamamız kaç olur?

Lütfen :depressed1-onion-head-emoticon:

Son nota notuna hepsi aynı etki ediyorsa 70 falan olması lazım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Kemankech yazdı:

O da güzel de öldükten sonra kalkıp keendin yapman lazım. Değilse pahalı olmasın diye dayarlar irmiği, içine fıstık bile atmazlar.

Sabaha doğru olan gece. 3'ten sonra 5'ten önce.

Helaaal. Oyum Murat aga'ya. Agam muhtarımızdır looo.

"Zengin olursam parasını verip baklavasını yaptırırım ama yok fakirsem zaten cenazeme kimse gelmeyecektir" 

-Elon Musk, Spacex'i kurmadan önce

Niye uyku saati? Benim ki sabahın ilk saatleri, havada güzel bir koku ve kuşların güzel cıvıldaması oluyor sokağımda. Korna sesi ve birbirinin analarına söven topçu çocuklardan uzak refah bir zaman aralığı

Köy ağası olacağım ben. İlk işim burayı yabancı birine satmak.

1 saat önce, pegasusejder yazdı:

Evet son zamanlarda Unity ve Unreal Engine ile bayağı iyi oyunlar çıkartabiliryorsun, bir de indie games furyası başladı bir nevi. :D Hem rahat hale geliyor hem gelmiyor bir nevi. :D 

Hmm anladım kardeş, dediğim gibi bir süre ortalıklarda görünmez o ya. :/

Hahaha aynen aman ya böylesi bazen daha iyi olabiliyor, ara sıra mektuplaştığın arkadaş gibi oluyor. :D 

Burun yaşıyor, ara sıra o dediğim diğer sunucuda gösteriyor kendini, bi kez buraya geldi ama daha gelmeyecekmiş herhalde falan filan. :) 

Yok yok, Beytize, ben ve buranın eski adminlerinden Toprakezgi, Ferris ile ben özelden ara sıra konuşuyoruz sadece.

Aga 30 dakika önce uğramış diyor, sen muhtemelen kayıt olma tarihine bakmışsın. :D Masadan eksildi dostlar, bir ben kaldım yeğen, ben kaldım. :') 

Ooooo reisss, ölümünden sonra bile bizi düşüyor aslan. :D 

Hmmm, sabah güneşin çıktığı ilk saatler olabilir hem hafif bir serinlik hem hafif bir aydınlık falan. :) 

İnternetten karşılaştırmalarını izledim Unreal Engine'in motoru Unity'e göre kat ve kat daha iyi gerçekten ama unity'nin de arayüzü ve kullanımı daha kolay. Sen hangisini, ne için kullanıyorsun peki? 3D modelleme ile uğraştın mı hiç peki? Onda kesin Blender ya da 3D Max kullanıyorsundur :D

Evet artık bir indie oyunun parlaması öyle kolay değil eh nihayetinde bütün sektörlerin sonu bu şekilde. Kim bilir bizim bilmediğimiz ve değeri bilinmemiş kaç tane oyun, anime, film, kitap vs. yapımlar vardır.

Aynen xd yalnız bir zaman gelir birbirimizi unutmuş oluruz belki de, olur mu olur?

Güzel hikayeymiş sonunda geri dönüyor mu peki yoksa zaten aslında hiç yok muydu?

Ha iyiymiş. Diğer sunucunuz bu sunucuya göre daha mı aktif peki?

Aha harbiden uğramış bugün. Yemin ederim perşembe bakmıştım ekimde uğradı yazıyordu. Bugün giresi gelmiş xd

"Ben kaldım Kardeş, ben kaldım" Belli oluyor zaten krallığını ilan etmişsin tabloda

Öyle az buz bir şey de değil ha sarma diyorum. Ben en son sarma baklavayı 8 yıl önce falan yemişimdir onu da babam almıştır :D

Hah benim gibi düşünen biri ya, desene gönüller bir yine :D Yukarıda yazdığım gibi hissediyor musun sende?

O zaman çok geç olabilir...

1 saat önce, Kemankech yazdı:

Sen doğal olarak tipsizsin diyorsun galiba :whaaat3-onion-head-emoticon:

Ben öyleyim :D

image.png.75263e9b5390e61651c244578f23fa10.png

47 dakika önce, Ruzgarre yazdı:

5 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Discord'u nasıl kullandığına bağlı dediğim gibi. :D İstersen orada girebileceğin çok güzel sunucular var, istersen de leş sunucular. Biraz daha şey gibi, arayan Mevla'sını da bulur, belasını da. :D 

Ya arkadaşlar ne tartıştınız ya. Bu forum da discord da boş iş en iyisi MSN aga. Bak benim orada Ayça diye bir arkadaşım vardı...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.