Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Recommended Posts

• Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

1 saat önce, pegasusejder yazdı:

Kardeş son içtiğini bence bir daha içme. :D Gerçi fizik bu, her şeyi yaptırabilir insana. .) 

Bir demlik çayı tek başıma bitirmişim. Elim ayağım titriyor şu an. :D

1 saat önce, Muratika yazdı:

Çok kara mizah yapasım var şu an ama yapamıyorum xd manganın o karanlık atmosferi gitti, bir anda meyhane atmosferi geldi. Farnese falan nasıl olurdu düşünmek bile istemiyorum xd

Söz uçar mottosuna sığınaraktan biz yaptık. Harika bişi oluyor.

Rum meyhanesi hatta. Farnese de ekmek kavgasından kötü yola düşmüş, arkada konsomasyon hizmeti veriyor. Meyhaneci geliyor "beglerumuzun kesesu dert gormesun var midur bi isteğunuz" falan diye gelip söğüşü mezeyi falan tazeleyip gidiyor. :D

34 dakika önce, Ellen yazdı:

Günaaaydıın! :dance-with-me-crazy-rabbit-emoticon:Nasılsınız?

Öğleni şerifiniz hayr olsun efe'm. Şükür afiyetteyiz. Daha doğrusu meseleleri mesele etmezsen ortada mesele kalmaz sözünün sahte gölgesinde bir nebze dahi olsa ferahlamaya çalışıyoruz. Sizler nasılsınız efe'm haliniz vaktiniz yerinde mi?

5 saat önce, pegasusejder yazdı:

O da işte senin psikopatlığın, sonra neden kimse yanımda değil. Ben senin yanında olmak için seni sevmemezliği göze almışım ama kimin umrunda tabi...

Üzerinde bıraktığım korkuyu sevdim, bir dahakine bunlara dikkat ederek hayatına devam edersin. :D 

kimse yanımda değil diye sorun yapmam şekerim kimse yanımda olmasın diye uğraşırım :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z: sen benden intikam almak için yanımdasın yalanalrı at ben inanıyormuş gibi yaparım .....

ne korkusu be iğrenç bir nefes alan varlık gibi muamele gördüm o gün :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

7 saat önce, Kemankech yazdı:

Bir demlik çayı tek başıma bitirmişim. Elim ayağım titriyor şu an. :D

Çay içen adamdan zarar gelmez. :D 

8 saat önce, Ellen yazdı:

Günaaaydıın! :dance-with-me-crazy-rabbit-emoticon:Nasılsınız?

Oooo Ellen Hanım, iyidir sen nasılsın? Okul için koşturuyorum işte. :) 

3 saat önce, Beytize yazdı:

kimse yanımda değil diye sorun yapmam şekerim kimse yanımda olmasın diye uğraşırım :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z: sen benden intikam almak için yanımdasın yalanalrı at ben inanıyormuş gibi yaparım .....

ne korkusu be iğrenç bir nefes alan varlık gibi muamele gördüm o gün :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

Belli zaten kimseyi yanında tutmak istemediğin... Ben senden intikam bile almam. :)

Az hissetmişsin. :D