Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Lycaenidae, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Let it Brother Louie diyorum buna karşılık, sabahtan beri deli gibi dinliyorum. Allah kahretsin, çıkmıyor şu şarkı aklımdan.

İçeriği Görüntüle

Benim de ağzıma dün attığın isveç şarkısı takıldı :D 

Gorjek, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Karşı takım bizi tokatlıyo @pegasusejder abi yardım et

Zafer sizinle olsn yiğidim :D Lol oynamıyorum oynasam koşa koşa gelirdim :D 

Lycaenidae, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben pastasını yapıyorum, pek meyve olarak tüketmiyorum. Patası oldukça lezzetli hatta içine böğürtlen falan koyunca ekşi ve tatlının uyuöu oldukça güzel oluyor. :embarrassed4-onion-head-emoticon:

Bende sadece bizim köydeki ağaçtan yerim, tırmanıp toplaması ve yemesi güzel oluyor :D Pasta için hiç denemedim :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Zafer sizinle olsn yiğidim :D Lol oynamıyorum oynasam koşa koşa gelirdim :D 

Bende sadece bizim köydeki ağaçtan yerim, tırmanıp toplaması ve yemesi güzel oluyor :D Pasta için hiç denemedim :/

Zaferi alamadık ama bozgunla geldik...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Burada mı? Burası boş mekan :D Dut muhabbeti var burada, yer misin dut :D

Ödev mi :D Kolay gelsin :)

Biz renkli okuruz ya dert etme :D Hatta cidi ciddi yeşil renkle okudum :D

Bende girmeyi düşünüyordum ama belli sebeplerden dolayı bıraktım.

Not: Kesinlikle @MikasaWithInTheFire'dan korktuğum için değil :scared-onion-head-emoticon:

Sen daha başlamadan pes ediyorsan, bu savaşı çoktan kaybetmişsin :ahaaah-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Gorjek iyi iyi mutfakta başarılı insanları görmeyi severim. :dandyonionplz:

pegasusejder, 54 dakika önce tarihinde yazdı:

onun metal versiyonunu da atayım o zaman. O da güzel. 

pegasusejder, 54 dakika önce tarihinde yazdı:

Bir ara yapacak olursan pasta hamuru nasıl yapılır ve kremasının olması gereken ölçüleri falan atarım videoları ama en iyi sonuç hassas tartı olunca çıkıyor. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Sen daha başlamadan pes ediyorsan, bu savaşı çoktan kaybetmişsin :ahaaah-onion-head-emoticon:

@Toprakezgi sana Mika'dan bahsedeyim, bundan 1-1.5 ay önce üni sınavına girebilirim dedim. Mika "Rakip mi olacağız" dedi bende şakasına "Evet öyle olacak sanırım" dedim. 

Aradan biraz zaman geçti ve Mika bana benim olduğum fotoğraflar attı, altta da şöyle yazıyordu "Bence ölmek için daha çok gençsin..."

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lycaenidae, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

@Gorjek iyi iyi mutfakta başarılı insanları görmeyi severim. :dandyonionplz:

onun metal versiyonunu da atayım o zaman. O da güzel. 

Bir ara yapacak olursan pasta hamuru nasıl yapılır ve kremasının olması gereken ölçüleri falan atarım videoları ama en iyi sonuç hassas tartı olunca çıkıyor. 

Hassas tartı var bizde. Farketmez sen tarif at ben bir ara kaydeder yaparım belki de :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Hassas tartı var bizde. Farketmez sen tarif at ben bir ara kaydeder yaparım belki de :D

Tamam ben de unutmazsam atayım tarifi. Gerçi dolaba böğürtlen ve dut koymuştuk, bir ara pastasını yapabilirim. Canım istedi ama vaktim yok. Yaş pasta yapmak cidden vakit alıyor. :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.