Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Lycaenidae, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Tamam ben de unutmazsam atayım tarifi. Gerçi dolaba böğürtlen ve dut koymuştuk, bir ara pastasını yapabilirim. Canım istedi ama vaktim yok. Yaş pasta yapmak cidden vakit alıyor. :(

Sen vakit alan yiyecek görmemişsin :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Ben bu konuda balığı sevmem, bir şeyin hem yapması, hem yemesi hem temizlemesi bu kadar zahmetli olabilir mi ya :D 

Balığın kokusunu sevmiyorum ben

Lycaenidae, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Kargoda bozulur o. 

Gördüm. :) Kullandığın tarife göre zorluk değişir. Senin için zor olan hangi tarif? 

Yani anlatmam istediğim bazı yiyecekleri yaparken baya bi dinlendirmen gerekiyo, yemek dinlenene kadar ölüyosun

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorjek, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Balığın kokusunu sevmiyorum ben

Yani anlatmam istediğim bazı yiyecekleri yaparken baya bi dinlendirmen gerekiyo, yemek dinlenene kadar ölüyosun

Bende pek sevmem ama dediğim şeyler beni daha çok soğutuyor :/

He ya onlar ayrı bir dert bilmem kaç saat şurada dursun burada dursun sonra bilmem ne yapın gene dursun :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Ona göre bir şey ayarlarız ya :/

Benim kargo firmalarına kolay kolay güvenim kalmadı artık. Bu konuda saatlerce konuşabilirm. 

Gorjek, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

ani anlatmam istediğim bazı yiyecekleri yaparken baya bi dinlendirmen gerekiyo, yemek dinlenene kadar ölüyosun

Bekletmek benim için gayet kolay iş, o an zaten bir şey yapmıyorsun. Ama mesela cheesecake yapmak yorucu, hem hamamını hazırlamak olsun hem pişerken sürekli kontrol edip dokusunun bozulmamasına dikkat etmek olsun insanı bunaltıyor. Aynı zamanda etli tartlar, etin dokusu ve hamuru hazırlayıp fırınlamak falan.

Bir masterchef de biz yapalım. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

@Toprakezgi sana Mika'dan bahsedeyim, bundan 1-1.5 ay önce üni sınavına girebilirim dedim. Mika "Rakip mi olacağız" dedi bende şakasına "Evet öyle olacak sanırım" dedim. 

Aradan biraz zaman geçti ve Mika bana benim olduğum fotoğraflar attı, altta da şöyle yazıyordu "Bence ölmek için daha çok gençsin..."

Korktum... Üye Albümü'nde hala fotom var mı acaba, inşallah yoktur. iaskndilkansd

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.