Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

1 saat önce, Ruzgarre yazdı:

Homhom ? asdjasdjksdajk

Upps! Se grafik tablet ile çiizm yapabiliyor musun acaba?????? :relax2-onion-head-emoticon:

Beğenmiyorsan Pseudo de, Pseudohomophylus biraz uzun her yiğido okuyup yazamıyor

Bu arada bunu ben seçmedim lakap anamız böyle buyurdu:embarrassed3-onion-head-emoticon:

Çizim tabletimi yeni aldım henüz dijital çizimlere başlamadım. Karakalem serbest stayla takılıyorum.

Sen çiziyor musun peki? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

10 saat önce, Ruzgarre yazdı:

Mükemmel olarak yeni uyandım :magic-right-crazy-rabbit-emoticon: İyi gibiyim şimdi bakalım hayat içimize etmeden az da olsa mutluyuz :D

Aaa mutlu uyanabilen birileri. Nasıl yapılıyor tekniğini tekamüşü varsa öğretir misin?

10 saat önce, Pseudohomophylus yazdı:

Şartlar gevşemene izin vermiyor diyorsun yani:full-onion-head-emoticon:

Yok yahu hepsi şarkıydı:)

...

yani galiba

[.spoiler.]   İÇERİK-BAĞLANTI VS   [/.spoiler.]   -----> Noktaları kaldırıp bu kodu girince oluyor.

Bir haftadır her yerde uyur geziyorum. Bi yol uyku düzenimi tekrar tedavüle sokmam lazım.

Bazılarından emin değilim diyiyorsun yani. Önemli değil, bizde yararsız şey olmaz :relax1-onion-head-emoticon:

Böyle mi?

Tamam böyleymiş :D

6 saat önce, pegasusejder yazdı:

Aynen çok bakma Keman'a, o seni maça davet eder gider kendisi alttan alta çalışır. :D

Çalışıyorum da ne işe yarıyoru. İki dersten daha kalmışım T-T

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 saat önce, Ruzgarre yazdı:

Öğretmeyi hiç sevmem sevenleri de sevmem. Teşekkürler (Yazılım ve kitap yazarlığı ile uğraşıyorum da bu aralar bi uzaklaşmışlık var çğrenme öğretme öğrenilme gibi durumlarda):bird-onion-head-emoticon:

Hahahaha sana karşı elendim o zaman. :D Ben küçüklere bir şey öğretmeyi, insanlara bir şey katmayı seviyorum ya genel olarak. Oooo kitap yazıyorsun demek. 

2 saat önce, Kemankech yazdı:

Çalışıyorum da ne işe yarıyoru. İki dersten daha kalmışım T-T

Zamanla onlardan da geçersin beee. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

13 saat önce, Kemankech yazdı:

Aaa mutlu uyanabilen birileri. Nasıl yapılıyor tekniğini tekamüşü varsa öğretir misin?

O kadar başımda dert var ki...  Amaaan boşver hepsi aşılır diyerek gülümsüyorum

11 saat önce, pegasusejder yazdı:

Hahahaha sana karşı elendim o zaman. :D Ben küçüklere bir şey öğretmeyi, insanlara bir şey katmayı seviyorum ya genel olarak. Oooo kitap yazıyorsun demek. 

Zamanla onlardan da geçersin beee. 

Bu aralar cidden çok doluyum o yüzden iğrenme gibi bir şey oldu. (Günde 10 saat kadar ders çalışıyorum, Yazılım programlama derken zamanım kalmıyor o yüzden)

Evet kitaplar her şeydir aslında hayat için ^^:ahaaah-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 saat önce, Ruzgarre yazdı:

Bu aralar cidden çok doluyum o yüzden iğrenme gibi bir şey oldu. (Günde 10 saat kadar ders çalışıyorum, Yazılım programlama derken zamanım kalmıyor o yüzden)

Evet kitaplar her şeydir aslında hayat için ^^:ahaaah-onion-head-emoticon:

Sen ne üzerine uğraşıyorsun? Kolay gelsin, doluluğunu azaltırsın inşallah yavaş yavaş. :) 

Hahaha güzel söz. :D 

29 dakika önce, Kemankech yazdı:

Ne zaman be usta ne zaman...

Olum bak ben geçtim bitirdim. :) 

Gene bir oyun yarışmasındayım. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

27 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Sen ne üzerine uğraşıyorsun? Kolay gelsin, doluluğunu azaltırsın inşallah yavaş yavaş. :) 

Çok şeyle uğraşıyorum aslında

Kripto paralar, NFT, Yazılım (mini oyunlar, UN Path ch mega oyunlar), Kitap yazarlığı ayreten de üniversite için dersler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.