Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

MikasaWithInTheFire, Şimdi tarihinde yazdı:

@pegasusejder aaaa utanmasan daha neler diyeceksin :bled2-onion-head-emoticon: İyi ki yarın okulum var yoksa burada kalıp fena polemiğe girerdim da neyse yırttın:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

Mika hanım hazretleri lütfen affedin beni :D Sadece kimle rakip olmak istediğini göstermek istedim :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Yok ya bırakmayız inşallah :D 

Bahsettiğin kadarıyla :D Oku oku da benim gibi olma :D

Ya çok korkunçluymuş, sonra gece benim rüyama girecekler, yapma bana bunu :D 

Hadi sen FF bitir de hem sana boşluk açılır başlarız bu etkinliğe. :D

Okumaya başlarsan benim bir prototipim olursun yani kaçış yok, giren çıkamıyor çıkan da Mickey abinin enişteye yaptığı gibi çıkıyor. XD

Ya şöyle ilk bölüm paranormal olaylar başlasa da aslen arka planda bir polisiye kurgu olduğu belli ve cidden oluyormuş bu ve yaşanan bu olayların etkilenen kişilerin üzerindeki psikolojik sorunları ele alıyor. İlk bölümden bile aslında korku türü olsa da basit bir korku diyemeyiz çünkü cidden hayat yönünden oldukça etkileyici sahneler vardır.  İzleriz de mi Onii-chan? :wow1-onion-head-emoticon: Her ne kadar korkunçlu olsa da. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Toprakezgi ablacım inanmayın dış mihraklara, ben tatlı sevimli ponçik bir kardeşinizim, alt tarafı pega niisanın bir kaç sınav notuna ve de kalıp kalmama durumuyla birlikte birkaç forum hesabına baktım :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Zararsızım, ben. 

Bu arada yemek konuşulmuş, marifetli kişilerin olması sevindirdi beni, masterforum olayına +1 diyorum. 

Hele ki tatlı varsa işin içinde oh misss.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lycaenidae, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Hadi sen FF bitir de hem sana boşluk açılır başlarız bu etkinliğe. :D

Okumaya başlarsan benim bir prototipim olursun yani kaçış yok, giren çıkamıyor çıkan da Mickey abinin enişteye yaptığı gibi çıkıyor. XD

Ya şöyle ilk bölüm paranormal olaylar başlasa da aslen arka planda bir polisiye kurgu olduğu belli ve cidden oluyormuş bu ve yaşanan bu olayların etkilenen kişilerin üzerindeki psikolojik sorunları ele alıyor. İlk bölümden bile aslında korku türü olsa da basit bir korku diyemeyiz çünkü cidden hayat yönünden oldukça etkileyici sahneler vardır.  İzleriz de mi Onii-chan? :wow1-onion-head-emoticon: Her ne kadar korkunçlu olsa da. 

FF işi biraz aksayacak gibi bakalım :D ama araya girmez herhalde :D

Ondan birazcık korkuyorum :D senin prototipin olmak zor iş be sis :D Bana öyle bir şey yapmazsın değil mi :D 

Bilemiyorum sis beni biliyorsun sonra korkarak kabuslar görecem :D :D Yani şu rapor işini halledeyim bakabilirim. (Gene korkunçlu bir topa giriyorum) :noooo-onion-head-emoticon:

MikasaWithInTheFire, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

@Toprakezgi ablacım inanmayın dış mihraklara, ben tatlı sevimli ponçik bir kardeşinizim, alt tarafı pega niisanın bir kaç sınav notuna ve de kalıp kalmama durumuyla birlikte birkaç forum hesabına baktım :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Zararsızım, ben. 

Bu arada yemek konuşulmuş, marifetli kişilerin olması sevindirdi beni, masterforum olayına +1 diyorum. 

Hele ki tatlı varsa işin içinde oh misss.

@Toprakezgi Mika'mız çok temiz saf, ahlaklı ve tatliş bir kardeşimizdir (kızdırmadığın sürece) :D 

Üni sınavını atlat neler neler yaparız :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

FF işi biraz aksayacak gibi bakalım :D ama araya girmez herhalde :D

Ondan birazcık korkuyorum :D senin prototipin olmak zor iş be sis :D Bana öyle bir şey yapmazsın değil mi :D 

Bilemiyorum sis beni biliyorsun sonra korkarak kabuslar görecem :D :D Yani şu rapor işini halledeyim bakabilirim. (Gene korkunçlu bir topa giriyorum) :noooo-onion-head-emoticon:

2021 yılına biter inşallah der miyiz? XD

Yok be bir iki kitap tokatlayacaksın sonra ben olursun. Zaten çizime de ilgin var, meslek açısından da meslektaş sayılırız. Ben olmaman için bir neden göremiyorum. XD

Ben ilk bölümü izledikten sonra neler yaşadım bir bilsen. Gece uyurken zorlandım hatta uyur gibi oldum üstüme bir ürperti çöktü saate bakınca 03.33 geçiyordu! Ne uğursuz bir sayı o! Hatta kapı hafif açık kalmış gittim kapattım, bir şey izliyormuş gibi geldi o aralıktan ama korkunç kabuslar görmedim. XD Ama olsun ona rağmen izleriz be :ghost-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lycaenidae, Şimdi tarihinde yazdı:

2021 yılına biter inşallah der miyiz? XD

Yok be bir iki kitap tokatlayacaksın sonra ben olursun. Zaten çizime de ilgin var, meslek açısından da meslektaş sayılırız. Ben olmaman için bir neden göremiyorum. XD

Ben ilk bölümü izledikten sonra neler yaşadım bir bilsen. Gece uyurken zorlandım hatta uyur gibi oldum üstüme bir ürperti çöktü saate bakınca 03.33 geçiyordu! Ne uğursuz bir sayı o! Hatta kapı hafif açık kalmış gittim kapattım, bir şey izliyormuş gibi geldi o aralıktan ama korkunç kabuslar görmedim. XD Ama olsun ona rağmen izleriz be :ghost-onion-head-emoticon:

Biter ya o kadar da değil :D 

Yok canım estağfurullah biz kim siz olmak kim :D 

Yaaaa siss iyice korkutuyon beni, ben kaçayım bu bile bana yeter :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Spoiler

Lycaenidae, 31 dakika önce tarihinde yazdı:

Tamam yazayım tarifini yarın. Hatta direkt videoyu atarım ama aromalarda oynama yapabilirsin ya da içine koyulan labnede, ben mesela labneyi biraz az koyup naneyi de kremanın içine koymuştum ve limon sosunda da kullanmıştım.

Ben de 11de falan okumuştum ama böyle nostalji anıma girip bir okuyorum bazen arada. Ya kadının biraz kanser aşk üçlemesi yazımı var, o yüzden bende arada derin yaralar bıraktı. XD Ama yazdığı dünyayı çok beğeniyorum.  Aynen ya Mekanik Melek güzel, hem eskide geçen olay örgüleri çok hoş oluyor. Son serisi bu yıl tamamlandı.  Ben de pek okumuyordum ama Tanrıçanın Mirası serisi yeniden bana bu türü sevdirdi ve okumaya geri döndüm. Bu yıl mesela Bir Geyşanın Anıları, İmkansızın Şarkısı ve İnsanlığımı Yitirirken kitaplarıyla Japonya ile ilgili kitaplar okudum ve gayet hepsini beğendim.  Fantastik olarak epik fantastik alanına girdim Robert Jordan'ın Zaman Çarkı serisine başladım kazasız belasız bitecek umarım. Panzehir kitabını da ben not alıyorum.  O Twilight'ı bir ben okumadım sanırım, en son Edward'ın kitabı çıktı bir okurum falan heves ettim ama araya bir sürü kitap girdi. XD Melekli konu olarak sanırım Lonca Avcısı var en iyi şekilde bu alanda yazılmış, hush hush ben de okudum. Alışmışız vampir kurtadam cadı falan, melek görünce konu itibarıyla bir ilgiyi topluyor kendine. XD Ay finalinde ama çok duygulanmıştım ya. 

Jean Christophe Grange polisiye gerilim ama ve hatta yarattığı polis karakterleri de belli başlı bazı ülkelerin kişilik tiplerine göre yazılmış tarza yani bazı göndermeler mevcut ve cinayet yazım tarzı oldukça bana büyüleyici geldi. Cidden çok iyi düşünülerek yazılmış mesela kitaplarından örnek vermek gerekirse Siyah Kan, Şeytan Yemini, Ölü Ruhlar Ormanı ya da Koloni. 

Ama korku sevmesen de bir Edgar Allan Poe tavsiye ederim özellikle gotik tarzını seviyorsan.

Gotik demişken modern vampir edebiyatı değil de gotik vampir edebiyatı hakkında kitap istersen Vampirle Görüşme serisine bakabilirsin, hatta filmi de var ve baştan başa sıkılmadan izliyorum. Oyuncularda Tom Cruise ve Brad Pitt var. 

Umarım kısa sürede Hasan Ali Yücel klasiklerine de gelirsin. Ben de modern olara Peter Pan falan okumak istiyorum, arada çocukların dünyasına inmek güzel oluyor ve malum periler hakkında fazla kitap yok. :((

Yerdeniz Öyküleri o yazara aitti değil mi? Onu satın alıp okumak istiyorum ve zaten animesi olan Ged Senki'yi çok beğenmiştim, kitaplarını daha çok seveceğime eminim.

Kitap okuyan birini bulmak sevindirici, istediğin zaman darlayabilirsin. :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Evet Yerdeniz Ursula'nın, beni o yazarla forumdan birisi tanıştırmıştı. :D 

Ya dimi o aşk üçgenini yapmasa ölecek. Bir de tam sevindirmeden bitiriyor. :/ Zaman Çarkı'nı da bir arkadaşım öve öve bitiremiyor ama çok uzun bir seri ve kitaplar çoook kalın. Okumaya çalıştığım dönemde sürekli okula gidiyordum ve kitap asla taşınmıyordu ben de Eren'e verdim okusun diye. Şimdi tekrar elime geçerse kitap okuyacağım.  :D 

Edward'ın kitabı mı çıkmış? :confused-onion-head-emoticon: Bir ara onun ağzından bir kitap yazılacaktı sonra yazarın laptobu çalınınca yarım kalmıştı. (yıl 2008 falan hahahaha) 

Edgar Allan Poe okuyayım o zaman, önce bir kitabını alayım. Gammaz Yürek'le başlıyorum bakalım. :D Evdekiler kızacak sürekli kitap alıyosun diye ama hayırlısı. aiskndiald Filme de bir göz atacağım, malum oyuncular... 

Çocuk kitabı benim de okumam lazım, ilkokulda bir yazar bana ismime göre ana karakterin adının Ezgi olduğu bir kitap önermişti, o zamandan beri çocuk kitaplarına bayılırım. Gerçi popüler olanlardan pek okumadım. :D Şunu yazdım bir türlü gönderemedim çünkü çocukken okuduğum bir kitabın adını hatırlamaya çalışıyorum. :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.