Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

:yawn_by_theonionhead-d5qjeu1: 

Hayattan aldığım gram zevkin de artık terazilerde tartılamadığı,canım sıkıldığında yemek yiyip şişmeye başladığım,dolayısıyla aylardır yaptığım sporun etkisini bir haftada yokedeceğim,nostaljiye dalıp mutluluktan uzaklaştığım zamanlara hoşbuldum.Kasım ayını da atlattık dokuz aralığı da ama kronikleşmiş ve hayat boyu benimle gelecek şeylere odağımı kaydırıp mutsuz olma dönemine girdiğimi hissediyorum.Kavga edip didişmek isteyen özelden hakaret edebilir kavga etmek bazen iyi geliyor.Yarım saat hesabı açık bırakıyorum.Beni gıcık bulan saldırabilir.Teşekkürler 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mutaika, 13.12.2020 - 18:05 tarihinde yazdı:

:D yok be ne rezil olması çocukluk bu sonuçta, hiç lise aşkın falan da mı olmadı?

sen diyince hatırladım lise 2 de gay olduğunu çoook sonra öğrendiğim birinden hoşlanıyordum ve forumda bilmeyen yoktu o dönem :D ayrıca  o tabi son sınıftı ve sadece sınav haftaları geliyordu heyt be hala onun kadar masum ve yakışıklı birinden hoşlanmadım  :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero: bende aşk mevzuları uzun başka zmn başka bir yerde anlatırım :D 

Spoiler

ondan sonra piercing fantazimi keşfetmiştim sdfjsdkljfds

hastane mevzusu da stres yüzünden oluyordu ve bayılma olsun gaz problemleri olsun her hafta gidiyordum acile :D

alıntılamaya üşendiklerimi cvplayım şimdide

@pegasusejder çok geç anlattım artık 

@Mutaika bence lisede en güzel şey aşk o dönem anlamıyorsun da düşününce iyiki dediğim çok böyle aşk olmasada sevgi anıları var hepsi beni büyütmüştür o dönemler çok üzmüş olsa da  :D senden de alırız bir hikaye -,- 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zorojuro, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Quanzhi Gaoshou'nun ikinci sezonunu. O kadar bekledim bitsinde başlayayım diye. Eğer animasyonları biraz daha kaliteli olsa birde Japonca olsaydı en iyi animelerden biriydi şu anda. Hala iyi ama bazı eksikleri var işte.

İyi geceler

Çin animesi hiç izlemedim ve izlemeyi de pek düşünmüyorum. :D Sana keyifli seyirler. :))

Beytize, 3 saat önce tarihinde yazdı:

sen diyince hatırladım lise 2 de gay olduğunu çoook sonra öğrendiğim birinden hoşlanıyordum ve forumda bilmeyen yoktu o dönem :D ayrıca  o tabi son sınıftı ve sadece sınav haftaları geliyordu heyt be hala onun kadar masum ve yakışıklı birinden hoşlanmadım  :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero: bende aşk mevzuları uzun başka zmn başka bir yerde anlatırım :D 

İçeriği Gizle

hastane mevzusu da stres yüzünden oluyordu ve bayılma olsun gaz problemleri olsun her hafta gidiyordum acile :D

@Mutaika bence lisede en güzel şey aşk o dönem anlamıyorsun da düşününce iyiki dediğim çok böyle aşk olmasada sevgi anıları var hepsi beni büyütmüştür o dönemler çok üzmüş olsa da  :D senden de alırız bir hikaye -,- 

Herkes gidiyor başkalarına aşk mevzularını anlatıyor ama bana gelince ser verip sır vermiyorlar hele hele benim aşk hayatımı biliyorlarken. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: Yazıklar olsun size...

Ne dediğimi bile hatırlamıyorum artık. :)

Spoiler

Piercing fantezisi mi?? Onu da anlatmamıştın... Ben gidip bir yerlerde ağlıyorum. Daha önce de yıkılmıştım ama böyle sırtımı çiğneyip geçeni görmemiştim.

Acıyor, acıyor, acıyor,

Her yolu denedim, bitmiyor.

Kalbimin ortasında bıraktın dost kazığını, batıyor.

Günaydın, sizlerin günü aymıştır umarım malum benimki pek ayamadı, ayağıma çelme takmışlarda yere düşmüşüm, kafamı kaldırıp gökyüzüne bakayım desem yeni bir darbe vuruyorlar...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lntegral, 5 saat önce tarihinde yazdı:

:yawn_by_theonionhead-d5qjeu1: 

Hayattan aldığım gram zevkin de artık terazilerde tartılamadığı,canım sıkıldığında yemek yiyip şişmeye başladığım,dolayısıyla aylardır yaptığım sporun etkisini bir haftada yokedeceğim,nostaljiye dalıp mutluluktan uzaklaştığım zamanlara hoşbuldum.Kasım ayını da atlattık dokuz aralığı da ama kronikleşmiş ve hayat boyu benimle gelecek şeylere odağımı kaydırıp mutsuz olma dönemine girdiğimi hissediyorum.Kavga edip didişmek isteyen özelden hakaret edebilir kavga etmek bazen iyi geliyor.Yarım saat hesabı açık bırakıyorum.Beni gıcık bulan saldırabilir.Teşekkürler 

Senin konuşma üslubunu pek sevmiyorum bu yüzden de konuşmayı pek tercih etmiyorum ama bu yüzden özelden gelip seninle tartışacak değilim. Bununla da uğraşmak istemem. Ben seninle pek konuşmak istemiyorum ama merak ettiğim bir şey var, sen neden benimle hiç konuşmuyorsun? Eğer sana kırıcı veya kaba bir şey dediysem bunu bilmek isterim, sadece benden hoşlanmıyorsan yapacak bir şey yok demektir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Çin animesi hiç izlemedim ve izlemeyi de pek düşünmüyorum. :D Sana keyifli seyirler. :))

Herkes gidiyor başkalarına aşk mevzularını anlatıyor ama bana gelince ser verip sır vermiyorlar hele hele benim aşk hayatımı biliyorlarken. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: Yazıklar olsun size...

İçeriği Görüntüle

Piercing fantezisi mi?? Onu da anlatmamıştın... Ben gidip bir yerlerde ağlıyorum. Daha önce de yıkılmıştım ama böyle sırtımı çiğneyip geçeni görmemiştim.

Acıyor, acıyor, acıyor,

Günaydın, sizlerin günü aymıştır umarım malum benimki pek ayamadı, ayağıma çelme takmışlarda yere düşmüşüm, kafamı kaldırıp gökyüzüne bakayım desem yeni bir darbe vuruyorlar...

Günaydın. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mutaika, 16 saat önce tarihinde yazdı:

Bence normal biri gibi konuşuyorsun  tabii anonim olmakla da alakalı olabilir :D

internet üzerinden konuştuğumuz içindir, burda insanları direkt yüz yüze göremediğim için kime nasıl yaklaşmam gerektiğinin tam oturtamıyorum o yüzden olabildiğince kibar ve düzgün konuşuyorum. ama çevremden birisinin sınırlarını bildiğim için çizgiyi aşmadan her türlü şeyi rahatça yapabiliyorum :D (belki de yeni geldiğim içindir uzun süre konuşuyor olsaydık şimdiye açılmış da olabilirdim) :yawn_by_theonionhead-d5qjeu1:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mutaika, 16 saat önce tarihinde yazdı:

Bu arada @sakurademon Clannad'a başladın mı? yanlış anlama zorlama gibi bir amacım yok sadece fikrini almak isterim :D Eskiden bununla ilgili biraz sıkıntı oldu da

ben de ondan bahsetmeyi düşünüyordum, başladım 7. bölümdeyim ve bazı insanlara sıkıcı geliyor demiştiniz bana şu ana kadar sıkıcı gelmedi. animenin komik kısımları eğlenceli olmuş ve ben zaten komedi, yaşamdan kesitler tarzı animeleri seviyorum. bir de hikayede bazı gizemli şeyler var hayalet kız ya da şu arada çıkan ben kimsenin doğup ölmediği yerdeyim diyen kız gibi. bunlar da merak ettiriyor insanı ve ister istemez devam ediyorsun. şu ana kadarki izlenimlerim bunlar anime de hoşuma gitti bence sıkıcı değil :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beytize, 4 saat önce tarihinde yazdı:

İçeriği Görüntüle

Sadece sınav haftaları mı geliyor? Ona rağmen görüp aşık olabilmişsin yani :D Bende uzun değil ve lise değildi ortaokul sondu galiba ya da lise-1 hatırlamıyorum. Ortaokul son olma ihtimali daha yüksek

Spoiler

Ha sanki sen bunu önceden bir yerde söylemiştin ve ben de gördüm 

Hikaye mi? Hmm çok bir şey yaşanmadı ki :D ama o zamanlar birkaç tane yarış oluyordu sınıf içinde ve benle o rakip oluyorduk genelde, ne zaman rakip olsam önemsemediğim bir yarışta power up alır, galip gelirdim :D Aşk-Nefret ilişkisi herhalde

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

İçeriği Görüntüle

Acıyor, acıyor, acıyor,

Yani aşk hayatı da pek sayılmaz sen açılmışsın falan ben de bir şey yok en azından niye bu kadar aldatışmış hissediyorsun :D?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.